PEŁNA CHARAKTERYSTYKA POSTACI W JA2 1.13

Modyfikacje

Jakiś czas temu opublikowaliśmy artykuł prezentujący opis najemników z pierwszej części JA, którzy na stałe zostali wprowadzeni do JA2 1.13 od wersji 7609. Dzisiaj prezentujemy Wam drugi jego rozdział, w którym będziecie mogli przestudiować parametry postaci występujących w pozostałych odsłonach gry Jagged Alliance. Różnica jest tylko taka, że tym razem, ową charakterystykę przetłumaczyliśmy w całości na język polski.

POSTACIE W JA2 1.13 - A.I.M.

POSTACIE W JA2 1.13 - M.E.R.C.

POSTACIE W JA2 1.13 - R.P.C.

POSTACIE W JA2 1.13 - UNFINISHED BUSINESS

POSTACIE W JA2 1.13 - WILDFIRE

Przewodnik został wykonany bardzo podobnie do tych już istniejących, z tą różnicą, że umiejętności zostały podzielone na dwie kategorie: te klasyczne oraz te nowe, występujące tylko w 1.13. Pod każdą z nich znajdziecie ich rozróżnienie ze względu na kategorię. O tym jakie predyspozycje będzie posiadał nasz najemnik, decydować będzie wybór głównej opcji podczas tworzenia nowej gry (Cechy umiejętności). Dodatkowo po najechaniu kursorem na nazwę danej zdolności, pojawi nam się informacja z wszystkimi domyślnymi bonusami i minusami, które otrzyma nasza postać.

Powyższe publikacje zostały dodane na stronę główną, do prawej kolumny w górnej jej części, w dziale JA2 v1.13. W każdej chwili również tam będą one dla każdego dostępne. Życzymy przyjemnej lektury.

Charakterystyka postaci w JA2 1.13 - dyskusja na forum
Komentarze (0)Nick: