09: Modyfikacje » Jagged Alliance 2 »

JA2 Metavira v1.06a ENG

JA2 Metavira v1.06a ENG
Data aktualizacji: 01 lut 2021 12:11 Pobrań: 1339 Download!
Modyfikacja ta, to przeniesienie całego JA1 (fabuła, misje, mapa, postacie bronie i pozostałe przedmioty itd.) na grunt JA2. Projekt zawiera w sobie większość nowinek technicznych, z jakimi możemy spotkać się w 1.13. Modyfikacja zawiera w sobie wszystkie dodatki, jakie zostały do niej wykonane, czyli między innymi nowy interfejs, muzykę, odgłosy, czy dialogi postaci.

Modyfikacja jest w wersji angielskiej.

Najnowszy Patch v1.07b można pobrać stąd.


Preferowana podstawa: JA2 1.05r PL lub JA2 Gold 1.12 ENG
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy, a następnie wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA2. Grę uruchamiamy za pomocą pliku "JA21m.exe".

JA2 Metavira - szczegółowy opis
Komentarze (12)
 • Avatar użytkownikamarcinl0

  Pobrałem, zainstalowałem na JA2 GoG, gra super znowu zarwałem noc - zdobyłem lab Brendy, ale idąc dalej w lewo nagle pojawił się problem z zapisem gry na kolejnych mapach - nie dość że wychodzi do pulpitu to kasuje save i dalsza gra stała się niemożliwa (- chyba że ktoś umie przejść całą grę bez save ale i tak może być pulpit). Czu jest dostępna nowa wersja tego znakomitego moda - ew. prosiłbym Redakcję aby poinformować Autora - może coś poradzi... Z góry thx.

 • Avatar użytkownikamarcinl0

  Pobrałem i zainstalowałem patch 1.07a (nawet bez kombinowania - bez instalowania/nadpisywania wersją 1.06) i od razu dzielę się spostrzeżeniami: wygląda na to że ten patch rozwiązuje podstawowy problem z zapisem stanu gry - i zachowuje wersję angielską. Thx very much.

  Proponuję o ile możliwe wrzucić ten patch do download - bo jest kluczowy i nie da się bez niego grać.

 • Avatar użytkownikatech

  ja gram od lat tylko w klasyczne ja2, ale w koncu trzeba sprobowac czegos nowego

 • Avatar użytkownikamarcinl0

  I jeszcze ważniejsze: brak zrzutów dostaw - w dniu 9 powinien być zrzut amunicji w sektorze S36 - chyba że coś robię źle i nie umiem namierzyć zrzutu. A specjalnie zdobywałem S36 właśnie w 9 dniu - i nie ma zrzutu. O ile możliwe proszę o potwierdzenie braku zrzutów w modzie i jak temu zaradzić - co zasadniczo utrudnia grę.

 • Avatar użytkownikamarcinl0

  Czy w 2022 r. będzie wydany nowy patch naprawiający brak zrzutów - to skutecznie zniechęca do grania w ten naprawdę ciekawy mod.

 • Avatar użytkownikamarcinl0

  Nareszcie pojawił się nowy patch 1.07b - co dokładnie wprowadza ? Są już zrzuty zgodnie z notkami ?

  Патч с движком v1.07b (распаковать поверх в каталог с игрой):
  http://www.ja2.su/NOtest/metavira/metav ... h_107b.rar

 • Avatar użytkownikamarcinl0

  Sugerowałbym oficjalne dodanie nowego linku do wersji 1.07b.

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Dziękujemy za info o nowym patchu. Pozdrawiamy

 • Avatar użytkownikaSaris

  Link do nowego Patcha nie dziala

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Sprawdzaliśmy, działa. Może być tak, że przeglądarka lub antywirus blokuje pobranie, gdyż uważa ten plik za niebezpieczny. To jest patch, który dużo zmienia i może być przez to mylnie traktowany. Poniżej jest ewentualnie inne źródło.

  https://mega.nz/file/9Uhl0SgJ#4O5Naqxv6 ... oZ1EwoGC4c

 • Avatar użytkownikaSaris

  Wielkie dzięki za link.
  Pozdrawiam

 • Avatar użytkownikaKiller Kira

  Starchris, dzięki za link do patcha, uratował mi rozgrywkę, kiedy trafiłam na problem z kraszami podczas zapisów. Link z opisu moda mi nie dział, a dopiero teraz zauważyłam, że jest jeszcze w komentarzu.
Nick: