09: Modyfikacje » JA2 1.13 - Główne Pliki »

JA2 1.13(7609) Wildfire PL

JA2 1.13(7609) Wildfire PL
Data aktualizacji: 30 cze 2016 01:17 Pobrań: 1682 Download!
Jest to całkowicie czysta wersja modyfikacji JA2 1.13, do której zostały dodane tylko i wyłącznie mapy oraz fabuła z JA2 Widlfire.

Projekt bazuje na JA2 1.13 w najnowszej, oficjalnej i stabilnej wersji 7609, natomiast rozwojowa wersja BETA znajduje się TUTAJ.

Modyfikacja jest w polskiej wersji językowej, natomiast inne dostępne wersje są następujące:
1. Angielska
2. Niemiecka
3. Rosyjska
4. Francuska
5. Chińska

Preferowana podstawa: JA2 1.05r PL lub JA2 Gold 1.12 ENG
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy i wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA2. Grę uruchamiamy za pomocą pliku "ja2.exe".

JA2 1.13 - szczegółowe informacje
Komentarze (7)
 • Avatar użytkownikaSkaVen

  Po zainstalowaniu tego pliku mam dziwny błąd. W sektorze B13 (lotnisko) mam na mini mapie sektor z Wildfire ale na mapie taktycznej mam już mapę z podstawki :/ Czyli na mini mapie jest duża hala lotniska a w ekranie taktycznym mam kilka małych hangarów i płytę lotniska w innym miejscu.
  Jak na razie na innych obszarach jest OK.

 • Avatar użytkownikaSkaVen

  W katalogu DATA/maps wgrane są stare pliki nie z Wildfire, podmieniłem ręcznie i jest OK. Mam tylko nadzieję że dostawy broni będą docierać

 • Avatar użytkownikakristoff

  Czy w takim razie dostawy broni docierają?

 • Avatar użytkownikaSkaVen

  Podmieniłem plik na właściwy, działa poprawnie.
  Właśnie znalazłem kolejny błędny sektor B2 (Kopalnia).

 • Avatar użytkownikaSkaVen

  Dostawy docierają do lotniska

 • Avatar użytkownikaEmek

  Więc fajnie że rozwiązaliście problem, ale po zainstalowaniu tego moda na czyste JA2 nie docierają do mnie dostawy Bobbiego Raya, nawet nie dostaje emaila o ich dostarczeniu. Tak jak kolega wcześniej powiedział u mnie lotnisko też inaczej wygląda na minimapie i mapie gry. Co mam zrobić? Skąd wziąć mapy Wildfire?

 • Avatar użytkownikaEmek

  Udało mi się zdobyć mapy, teraz Drassen wygląda tak jak powinno. Zaminiłem wszystkie mapy z pliku rar które były z 2011 roku na te z wildfire.. Mimo to nie dostaję dostaw Bobbiego Raya, nawe email nie dochodzi.
Nick: