Gry Podobne » Hidden and Dangerous 2: Sabre Squadron

Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron

Producent: Illusion Softworks
Wydawca: Take 2 Interactive
Wydawca PL: Brak
Premiera: 21 października 2004r.
Premiera PL: Brak
Gatunek: Akcji - taktyczna
Wymagania
sprzętowe
:
Pentium 4 2 GHz
512 MB RAM
karta graficzna 128 MB
3 GB na HDD


Sabre Squadron, czyli Drużyna Szabla, to dodatek do powstałej w 2003 roku taktycznej gry akcji - Hidden & Dangerous 2. Dodatek ten nie zmienia głównych elementów gry – nadal toczy się ona w trakcie II Wojny Światowej i nadal opiera na sterowaniu działaniami komandosów za linią wroga. Autorzy oddali w nasze ręce dziewięć bardzo rozbudowanych misji osadzonych w czterech różnych lokacjach. Jak przystało na dodatek do gry taktycznej, skierowano go do weteranów gatunku – misje są wyjątkowo trudne i tylko zaprawieni w bojach gracze będą w stanie przejść wszystkie z nich. W Sabre Squadron olbrzymi nacisk położono właśnie na planowanie oraz ukrywanie się, co stanowi podstawę sukcesu operacji. Przeciwnicy są teraz bardziej inteligentni, obserwując otoczenie biorą pod uwagę zachodzące w nim zmiany.

Oczywiście nie usunięto obecnej już w pierwszej części gry możliwości kierowania komandosami w trybach TPP oraz FPP. Do rąk walczących oddano także nowe zabawki do eliminowania wroga, np. niemieckie G43 Rifle i Panzershreck, czy francuski MAS MLE 36. Dość poważnie rozbudowano multiplayer – wszystkie misje znajdujące się w dodatku można rozegrać w trybie cooperative. Do trybów deathmatch oraz occupation dodano po trzy nowe plansze, pojawiły się dodatkowo dwie plansze do gry w sieci, na których spotkać się może maksymalnie aż 32 graczy z całego świata.

Dodatek jest bardzo trudny, ale wręcz obowiązkowy dla każdego fana serii Hidden & Dangerous. Nowi gracze, którzy do tej pory nie spotkali się z żadną z tych gier mogą czuć się dosłownie przygnieceni umiejętnościami wrogów.
Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron - Screen 1 Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron - Screen 2 Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron - Screen 3 Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron - Screen 4

Zobacz więcej
Autor: lukasamd, 4 komentarze · 18327 czytań
Komentarze (4)
 • Avatar użytkownikatomek

  gdzie moge dostać chaet do hd2 druzyna szabla?

 • Avatar użytkownikaheja

  te kody nie dzialaja przez neta!!!

 • Avatar użytkownikaraffii

  dlaczego nie moge zainstalować tego dodatku podczas instalacji wyskakuje komunikat że trzeba mieć zainstalowaną gre ja mam i nic:/

 • Avatar użytkownikad

  większość "kodów nie działa przez neta" to 1
  a 2 musisz mieć zainstalowaną podstawę,bez niej dodatek nie pójdzie
Nick: