09: Modyfikacje » JA2: Unfinished Business »

JA2 UB Multiple Resolutions v1.01

JA2 UB Multiple Resolutions v1.01
Data aktualizacji: 26 wrz 2013 21:08 Pobrań: 2927 Download!
Jest to modyfikacja, która wprowadza do gry Jagged Alliance 2 Unfinished Business opcję drop all items, dzięki której pokonani przeciwnicy pozostawią po sobie wszystkie bronie i przedmioty oraz możliwość wyboru w jakiej rozdzielczości chcemy grać. Do wyboru mamy aż 23 rozdzielczości zaczynając od obrazu o wymiarach 320x240, a na rozdzielczości Ultra High Definition kończąc w postaci obrazu o wymiarach 7680x4320.

Modyfikacja jest w angielskiej wersji językowej.

Preferowana podstawa: JA2 UB 1.01 PL lub JA2 UB 1.01 ENG
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy, a następnie wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA2 UB. Grę uruchamiamy za pomocą pliku "JA2UB.exe" w wybranej przez Was rozdzielczości.

JA2 UB Multiple Resolutions - szczegółowe informacje
Komentarze (6)
 • Avatar użytkownikaLukas

  witam, mam pytanie uruchomiłem sobie powyższą modyfikacje i jest mały problem wyswietla mi tą nową rozdziałkę w lewym górnym rogu to jest adekwatne dla kazej rzdziałki jak to zmienic Starchris?

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Chodzi Ci o tą grafikę gdzie jest wyświetlany nasz zespól i wszystkie inne informacje na ekranie strategicznym (mapa) ? Bo jeśli tak to nie da się tego zmienić. Jedynie mapę można mieć na środku tak jak to jest w 1.13 w wyższych rozdzielczościach.

 • Avatar użytkownikaPele

  Kiejdo Zatrzymuje się na Granicy

 • Avatar użytkownikamietan

  patch w ogole nie dziala z polska wersja, albo wlacza exe pl i mam stara rozdzialke albo od multiply i nie mam pl

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Ten mod jest tylko w wersji angielskiej i tylko taki będzie działał. Spolszczenia nie ma do JA2 UB.

 • Avatar użytkownikaJR

  i am trying to get the Resolution Patch working with JA2 UB 1.01 eng but the game starts, i can start a new game but in tactical screen the Helicopter scene is not triggered... any ideas?
Nick: