JA2 1.13(7609) ENG
Data aktualizacji: 12 gru 2014 14:13 Pobrań: 3675 Download!
Jest to jak do tej pory największa, najpopularniejsza, najbardziej rozbudowana i najwszechstronniejsza modyfikacja do JA2. Zmian, poprawek, ulepszeń, czy nowości technicznych jest tak dużo, że żeby je wszystkie poznać i zrozumieć, to nie ma innego wyjścia, jak tylko poprzez zagranie i przetestowanie ich wszystkich na własnej skórze, do czego oczywiście bardzo gorąco zachęcamy. Jeśli jednak ktoś będzie chciał dokładnie przestudiować listę zmian, to odsyłamy do oficjalnej historii JA2 1.13.

Jest to oficjalna i stabilna wersja. Modyfikacja jest w angielskiej wersji językowej, natomiast inne dostępne wersje są następujące:
1. Polska
2. Niemiecka
3. Rosyjska
4. Francuska
5. Chińska

Pozostałe główne wersje modyfikacji JA2 1.13 są następujące:
1. Wersja 2085
2. Wersja 4870
3. Wersja BETA - rozwojowa oficjalnej

Preferowana podstawa: JA2 1.05r PL lub JA2 Gold 1.12 ENG
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy i wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA2. Grę uruchamiamy za pomocą pliku "ja2.exe".

JA2 1.13 - szczegółowe informacje
Komentarze (2)
  • Avatar użytkownikaArkash

    Wbrew temu co jest tu napisane Polska wersja nie posiada zaimplementowanego bugfixa,a co za tym idzie kupa robali i crashy no i tłumaczenie na Polski troszkę kuleje choć to już wina samych autorów moda. Polecam zasysać wersje Angielską. Pozdro.

  • Avatar użytkownikaAvezir

    Tak samo jak w przypadku polskiej wersji 7609- nie można spokojnie rozpakować plików i dalej zagrać z powodu błędu win32 odpalając ja2.exe. Jeżeli ktokolwiek trafił na ten sam problem w postaci komunikatów diagnostycznych podczas rozpakowania, proszę o kontakt.
Nick: