Gry Podobne » Silent Storm Sentinels

Silent Strom: Sentinels

Producent: Nival Interactive
Wydawca: JoWooD
Wydawca PL: CD Projekt
Premiera: 4 września 2004r.
Premiera PL: 17 marca 2005r.
Gatunek: Strategiczno turowa
Wymagania
sprzętowe
:
Pentium 4 2.2 GHz
512 MB RAM
karta graficzna 128 MB
750 MB na HDD


Po zakończeniu II Wojny Światowej na całym świecie zapanował pokój i porządek. Czy oby na pewno? W kilka lat po zamknięciu tego wyniszczającego konfliktu okazuje się jednak, iż nie jest to niestety prawda – tajemnicza organizacja zwana "Młotem Thora" stara się zniszczyć ład okupiony istnieniem setek tysięcy ludzi. W celu wyeliminowania nowego zagrożenia, ponownie powołana do życia zostaje grupa elitarnych komandosów, która walczyła przeciwko nazistom w trakcie II Wojny Światowej. Grupa nie ma jednak poparcia rządu i musi pracować w konspiracji, jej członkowie ochrzcili ją nazwą Sentinels...

Fabuła dodatku do Silent Storm nie jest zbyt oryginalna, niemniej jednak gra ze względu na swoje cechy naprawdę jest warta uwagi, w szczególności dla weteranów. Ponownie możemy skompletować własny oddział, jednak grono, z któro będziemy wybierać najemników zostało znacznie odświeżone – niektóre osoby nie należą już do elitarnej grupy, przybyło jednak sporo nowych. O poprzeczkę wyżej podniesiono realizm, uzbrojenie i wyposażenie, którego jest zresztą znacznie więcej niż w pierwowzorze nie jest już za darmo, nasi wrogowie są dużo bardziej inteligentniejsi i działają w grupach zaś fizyka, która już w podstawowej wersji gry stała na bardzo wysokim poziomie, została dopieszczona niemal do perfekcji i dodatek do Silent Storm może konkurować w tej kwestii nawet z nowoczesnymi FPSami.

Zadania, jakie przyjdzie nam wykonywać są bardzo różnorodne – w niektórych misjach będziemy musieli zlikwidować konkretną osobę, w innych zdobyć tajne dokumenty a w jeszcze innych wysadzać pewne istotne ze strategicznego punktu widzenia obiekty. Wszystko zaś po to, aby rzucić "Młot Thora" na kolana i doprowadzić do ostatecznego zniszczenia niebezpiecznej grupy.

Dzięki poprawkom gra stała się bardziej atrakcyjna graficznie i dźwiękowo, ale również znacznie stabilniejsza. Silent Storm Sentinels jest bardzo ważnym kąskiem dla fanów Silent Storm.
Silent Storm: Sentinels - Screen 1 Silent Storm: Sentinels - Screen 2 Silent Storm: Sentinels - Screen 3 Silent Storm: Sentinels - Screen 4

Zobacz więcej
Autor: lukasamd, 4 komentarze · 14494 czytań
Komentarze (4)
 • Avatar użytkownikaGizmomochu

  To już JA2 tylko podczas IIW¦ :P i w 3D gra rządzi

 • Avatar użytkownikalynx

  Mnie sie wydawała nawet lepsza niż podstawka:)

 • Avatar użytkownikaPiotr

  Ja już nawet nie wiem który raz w to gram :D Ma ktoś pojęcie jak w misji z bankiem otworzyć drugi sejf?

 • Avatar użytkownikarafim

  pomocy!!!!!!!!! w misji z bunkrem na okladce, gdzie znajdze panel sterowania do tej rakiety!!??? thx
Nick: