09: Modyfikacje » JA2 1.13 - Modyfikacje »

JA2 1.13(7609) DBB MOD IoV 929 ENG

JA2 1.13(7609) DBB MOD IoV 929 ENG
Data aktualizacji: 07 gru 2016 04:27 Pobrań: 1140 Download!
Jeden z najsłynniejszych dodatków do JA2 1.13, który do podstawowego zestawu broni i przedmiotów, dodaje nieprawdopodobną ilość swoich własnych w liczbie grubo ponad trzech tysięcy. W tym projekcie znajdziemy broń z niemal każdego zakątka świata.

Projekt bazuje na JA2 1.13 w najnowszej, oficjalnej i stabilnej wersji 7609.

Modyfikacja jest w angielskiej wersji językowej. Polska wersja jest dostępna TUTAJ.

Preferowana podstawa: JA2 1.05r PL lub JA2 Gold 1.12 ENG
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy i wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA2. Grę uruchamiamy za pomocą pliku "ja2.exe".
Komentarze (6)
 • Avatar użytkownikaSmutny

  Witam i przepraszam jeśli "zaśmiecam" stronę, ale mam następujący problem:
  Zainstalowałem JA2, a następnie dołożyłem 1.13 w wersji 7609 eng. Później dbb mod IoV 929 ENG też 7609 (wszystko według instrukcji). Wszystko działa oprócz systemu MOLLE.
  1) Mogę dopiąć kieszenie i ładownice do kamizelki.
  2) Nie mogę natomiast włożyć NIC do ładownicy lub kieszeni dopiętej do kamizelki. Menu po prostu się zamyka jakbym rezygnował z akcji.
  3) Da się to obejść zakładając kieszeń na biodro, wkładając (np.) magazynek i montując kieszeń na kamizelce, ale nie da się tego magazynka wyjąć bez ponownego odpięcia ładownicy i założenia na biodro.
  4) Raz wyskoczył komunikat o niekompatybilności przedmiotów. (Z opisów wynika że powinny pasować - MOLLE II do MOLLE II i ładownica AR do magazynków do M4).
  5) Waga kamizelki nie zwiększa się przy dopinaniu jakichkolwiek kieszeni.
  6) Space (pod wagą kamizelek i ładownic MOLLE) zawsze wyświetla 0/0.
  Po dwóch dniach grzebania w opcjach i w kodzie (niestety prawie wcale się na tym nie znam) skończyły mi się pomysły. Bardzo proszę o łopatologiczną pomoc.

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Witam. Niepotrzebnie wrzucasz pośrodku 1.13. Ta modyfikacja ma już w sobie swoje 1.13. Na czyste JA2 nałóż tego moda i gotowe. Jeśli nadal będzie źle, to znaczy, że raczej to będzie bug samego DBB. Ewentualnie spróbuj polskiej wersji, czy tam tak samo się dzieje.

 • Avatar użytkownikaduri

  No to miło byłoby, gdybyście nie wprowadzali ludzi w błąd, albo po prostu uwzględnijcie taką informację w opisie tej modyfikacji. Stoi jak wół: Projekt bazuje na JA2 1.13 w najnowszej, oficjalnej i stabilnej wersji 7609.
  Preferowana podstawa: JA2 1.05r PL lub JA2 Gold 1.12 ENG
  Dopiszcie, że ta modyfikacja zawiera w sobie 1.13. Pozdrawiam.

 • Avatar użytkownikaStarchris

  No a co jest napisane jeszcze poniżej, że "Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. No to po co dokładacie jeszcze 1.13 osobno. Wszystko kiedyś zostało całkowicie ujednolicone, jeśli chodzi o instalację https://jagged-alliance.pl/news745/aktu ... -ja2-1-13/ Pozdrawiamy.

 • Avatar użytkownikaTaktycznyWiewiór

  I jak Smutny udało ci się coś wskórać? U mnie podobny problem :/

 • Avatar użytkownikaHezel

  Jeśli tak, proszę podać rozwiązanie.

  Lubię moje niestandardowe pakiety MOLE. (nie mogę dodawać części, co powiedział inny facet)
Nick: