Rubicon Campaign
Data aktualizacji: 14 kwie 2008 08:56 Pobrań: 2092 Download!
Główną nowością tej modyfikacji, jest znaczne poszerzenie naszych celów. Nie będzie to już tylko Morris, ale także dojdzie do tego Generał Sevaratanis oraz właściciele kopalni Armand i Lora Ricci. Do tego dostajemy kilka nowych miast na mapie Tracony, z czego ponad 50 sektorów jest całkowicie nowych. Jeśli komuś w podstawowej wersji JA2 UB brakowało misji, to tutaj będzie miał ich do wykonania aż 17. Dodatkowo w tej kampanii spotkamy 40 NPC, kilku RPC znancyh z JA2 możliwych do rekrutacji oraz wiele nowych broni.

Modyfikacja jest w angielskiej wersji językowej.

Preferowana podstawa: JA2 UB 1.01 PL lub JA2 UB 1.01 ENG
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy, a następnie wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA2 UB. Grę uruchamiamy za pomocą pliku "JA2UB.exe".
Komentarze (2)
  • Avatar użytkownikaxxx

    Pi*rdolenie. We wszystkich nowych lokacjach w konkretnych sytuacjach dochodzi do crasha i wyłącza grę. Chociażby - najemnik Eskimos albo NPC Jim (dwie lokacje na dół i lewo od miejsca katastrofy). Wystarczy że coś powiedzą i grę crashuje :) Miałem nadzieję, że wreszcie trafiłem na fajną kampanię, ale bug na bugu, niestety.

  • Avatar użytkownikadotz

    Mi się to wykrzaczyło dopiero po dojściu do dolnej krawędzi mapy, w mieście gdzie walczyłem przeciwko czołgom.
Nick: