09: Modyfikacje » JA2 1.13 - Modyfikacje »

Arulco Vacations v1.11 ENG

Arulco Vacations v1.11 ENG
Data aktualizacji: 02 lut 2021 11:38 Pobrań: 1238 Download!
Modyfikacja jest bardzo sporym dodatkiem do JA2 1.13, który nie zmienia chyba tylko jednego, czyli głównej fabuły oraz misji, natomiast wdraża takie aspekty jak: przerobione na nowo sektory, kilkadziesiąt nowych przedmiotów, ulepszoną inteligencję przeciwników, ogromna ilość wyposażenia dla każdego najemnika na start, nowi najemnicy AIM, MERC oraz 10 postaci NPC mogących być zwerbowanych, nowe frakcje, nowe pojazdy, ulepszone systemy patroli wrogów, milicji, morale, przyjaźni i wrogości i mnóstwo innych bardzo ciekawych rzeczy.

Projekt bazuje na JA2 1.13 w najnowszej, oficjalnej i stabilnej wersji 7609.

Modyfikacja jest w wersji angielskiej i zawiera w sobie właściwą wersję JA2 1.13.

Preferowana podstawa: JA2 1.05r PL lub JA2 Gold 1.12
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy i wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA2. Grę uruchamiamy za pomocą pliku "ja2_7609en+AI_r946.exe".

JA2 Arulco Vacations - oficjalna stronaJA2 Arulco Vacations - portal informacyjnyJA2 Arulco Vacations - główne forum
Komentarze (3)
 • Avatar użytkownikaHanti

  Jest już dostępna łatka ArulcoVacations106-Patch-A. Nie wiem co zmienia. Tak patrzę i nie widzę, by ta modyfikacja była omawiana gdzieś na forum. Było coś o niej w dziale 1.13?

 • Avatar użytkownikaHanti

  v1.06 Patch A

  24/February/2016 - This patch fixes a couple of item images, fixes missing wall section and room lights in a couple maps, adjusted the size of a variety of hats, shirts, pants, and uniforms to better fit in appropriate pockets (!), adds more junk to Jake's inventory of buy & sell items, increases the volume to the new zombie sound, includes the new grenade and TNT animations (above), adjusts a new Facility to make it easier to staff, and adjusts a couple of Merc's starting gear to fit together better. Simply extract into your main game folder, overwriting all files. It will NOT break your saved games.

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Dziękujemy za info. Ten mod był bardzo słabo zareklamowany i nawet my o nim nie wiedzieliśmy do momentu ostatniego newsa.
Nick: