Jagged Alliance Online » Szkoła Sojuszu Polish Brotherhood


PLS - POLISH SCHOOL

Szkoła sojuszu PLB - Polish Brotherhood
Gra Jagged Alliance Online ma to do siebie, że w skład danej koalicji może wchodzić maksymalnie 20 graczy. Z jednej strony jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ gdyby nie ono, to większość pierwszych miejsc w rankingach zajmowały by te przymierza, które miały by najwięcej członków i liczyła by się tylko i wyłącznie ilość. Z kolei z drugiej strony limit ten sprawia, że pomimo wielu chętnych do danego sojuszu, możliwość rekrutacji będą mieli tylko Ci gracze, którzy będą prezentować najlepszą jakość.

No ale w końcu czy można ten ostatni aspekt traktować w ogóle jako minus. Dzięki temu pierwsze miejsca w rankingach koalicji (ale również i pojedynczych graczy), są zdominowane przez te grupy, które na to rzeczywiście zasługują. Wynik ten raczej trudno na chwilę obecną osiągnąć inaczej, aniżeli przez długotrwałe poznawanie samej gry JAO i spędzeniu wielu godzin na przechodzeniu wszelkiego rodzaju misji PvE, bitew na arenie PvP oraz specjalnych stref wojny. Wydanie rzeczywistej gotówki na tę grę, wcale tego nie przyspieszy.

Limit ten, oczywiście dotknął i polski sojusz Polish Brotherhood (PLB), do którego aplikacje zgłasza mnóstwo graczy. Niestety przyjmowani są tylko Ci najlepsi, o najwyższym poziomie reputacji, honoru, ukończonych misji, wygranych bitwach na arenie PvP itd. Dlatego wychodząc im na przeciw, stworzyli oni sojusz o nazwie Polish School (PLS), który przyjmuje początkowych graczy. Jeśli w tym przymierzu dany gracz osiągnie wysoki poziom, to jest przyjmowany do pierwszoligowego składu, czyli do Polish Brotherhood. Dodatkowo sojusz ten ma swoją własną stronę, do której zachęcamy do odwiedzin.

PLS - POLISH SCHOOL - OFICJALNA STRONA

Pomimo ograniczenia do 20 członków, rotacja w PLB jest na tyle duża, że cały czas ktoś odchodzi i zwalnia się miejsce lub po prostu ktoś od dawien dawna nie daje znaku życia w tej grze i jest usuwany, a w ich miejsce wchodzą najlepsi gracze z PLS. Gdyby ktoś chciał z zewnątrz dostać się od razu do PLB, to przede wszystkim musi spełnić warunek posiadania najwyższego, czyli 50 poziomu reputacji.

Rekrutację do PLS przeprowadza oczywiście ich lider czyli: Grupa Pralnicza alfa lub można też się w tej sprawie próbować kontaktować z Maciejem lub Grupą Pralniczą PvE. W celu przyjęcia do PLS należy się co jakiś czas kontaktować na ogólnym czacie gry lub wysłać zaproszenie do znajomych dla lidera lub pozostałych osób i czekać na odpowiedź.

Na koniec bardzo ważna informacja, mianowicie do niedawna specjalne materiały szkoleniowe w postaci dokumentów i klipów video były dostępne tylko dla członków sojuszu. Postanowiono to zmienić, gdy podjęto decyzję o utworzeniu koalicji PLS. Teraz każdy może przeglądnąć i przestudiować wybrane materiały. Sami je bardzo gorąco polecamy, bo naprawdę jest w nich zawarta kopalnia wiedzy na temat jak grać w grze JA Online. Znajdziecie je w podzakładkach "Misje" oraz "Strefy wojny".Autor: Starchris, Brak komentarzy · 8488 czytań
Komentarze (0)Nick: