Jagged Alliance » Jagged Alliance Deadly Games

Jagged Alliance: Deadly Games

Producent: Sir-Tech
Wydawca: Sir-Tech
Wydawca PL: Brak
Premiera: 31 sierpnia 1996r.
Premiera PL: Brak
Strona oficjalna: Brak
Wymagania
sprzętowe
:
486DX 33MHz
8MB RAM
15 MB na HDD


Po sukcesie pierwszej części Jagged Alliance, autorzy gry postanowili stworzyć do niej rozszerzenie – tak właśnie narodziło się Deadly Games. Samodzielny dodatek nie kontynuuje jednak fabuły pierwowzoru. Wyróżnia się od innych z gier serii pewnym elementem. Gra nie posiada fabuły, rozwijającej się wraz z postępami – zamiast tego przed graczem postawiono szereg misji. Każda z nich to kilka pojedynczych zadań do wykonania, za które dostaje się wynagrodzenie. Gracz wynajmuje najemników na czas trwania jednej misji, po jej zakończeniu wszyscy są automatycznie zwalniani.

Głównym zleceniodawcą jest Gus Tarballs, który w późniejszym etapie gry również dołączy do oddziału dowodzonego przez gracz, zaś pośrednikiem w samym zatrudnianiu najemników oraz zdobywaniu odpowiedniej broni jest tajemnicza postać Mickey"a. Jak do tej pory, Deadly Games to jedyna posiadająca tryb multiplayer gra z całej serii. Dzięki wykorzystaniu protokołu IPX fani mogą grać ze sobą poprzez sieć. Do gry dołączono także edytor misji i kampanii, który pozwoli osobom bardziej ambitnym na stworzenie własnego scenariusza.
Jagged Alliance: Deadly Games - Screen 1 Jagged Alliance: Deadly Games - Screen 2 Jagged Alliance: Deadly Games - Screen 3 Jagged Alliance: Deadly Games - Screen 4

Zobacz więcej
Autor: lukasamd, 2 komentarze · 24246 czytań
Komentarze (2)
  • Avatar użytkownikaXBARTEKX

    Imho ja 1 normal było lepsze ;].

  • Avatar użytkownikaBimbał

    Pamietam jak sie grało w Jagged Aliance :D
Nick: