09: Modyfikacje » Pozostałe »

JA2 1.13(7609) - Tilesety dla Map z JA2 Wildfire

JA2 1.13(7609) - Tilesety dla Map z JA2 Wildfire
Data aktualizacji: 11 mar 2017 22:02 Pobrań: 1420 Download!
Bardzo często przy połączeniu różnych modów, gdzie jeden z nich bazuje na mapach z JA2 Wildfire lub gdy instalujemy modyfikacje mając za podstawę JA2 Wildfire + ta nakładka, to po wejściu do gry, sektory wyglądają jak wysypiska śmieci, nic absolutnie się nie zgadza, jeśli chodzi o umiejscowienie przedmiotów. W szczególności dotyczy to pierwszego sektora, czyli A9, gdzie "parasolki" uniemożliwiają nawet chodzenie po mapie. Odpowiedzialny jest za to plik z tilesetami. Jeśli spotkacie się z taką sytuacją, to wgrajcie sobie tę poprawkę i wszystko od razu powinno się prawidłowo wyświetlać.

Preferowana podstawa: modyfikacje na JA2 1.13 w wersji 7609, bazujące na mapach z JA2 Wildfire lub gdy instalujemy modyfikacje mając za podstawę JA2 Wildfire + ta nakładka. Patch ten instalujemy na samym końcu.
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy i wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania naszej modyfikacji. Wykonujemy to na samym końcu.
Komentarze (0)Nick: