09: Modyfikacje » Pozostałe »

JA2 1.13 BETA - Tilesety dla Map z JA2 Wildfire

JA2 1.13 BETA - Tilesety dla Map z JA2 Wildfire
Data aktualizacji: 11 mar 2017 22:03 Pobrań: 998 Download!
Bardzo często przy połączeniu różnych modów, gdzie jeden z nich bazuje na mapach z JA2 Wildfire lub gdy instalujemy modyfikacje mając za podstawę JA2 Wildfire + ta nakładka, to po wejściu do gry, sektory wyglądają jak wysypiska śmieci, nic absolutnie się nie zgadza, jeśli chodzi o umiejscowienie przedmiotów. W szczególności dotyczy to pierwszego sektora, czyli A9, gdzie "parasolki" uniemożliwiają nawet chodzenie po mapie. Odpowiedzialny jest za to plik z tilesetami. Jeśli spotkacie się z taką sytuacją, to wgrajcie sobie tę poprawkę i wszystko od razu powinno się prawidłowo wyświetlać.

Preferowana podstawa: modyfikacje na JA2 1.13 w wersji BETA, bazujące na mapach z JA2 Wildfire lub gdy instalujemy modyfikacje mając za podstawę JA2 Wildfire + ta nakładka. Patch ten instalujemy na samym końcu.
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy i wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania naszej modyfikacji. Wykonujemy to na samym końcu.
Komentarze (1)
  • Avatar użytkownikaBanjo

    Po podmianie pliku Ja2_Options.INI wyskakuje mi coś takiego w menu. A raz jak kliknąłem PPM na broń wyrzuciło mi całkowicie grę. Posiadam grę JA2 wildfire. Zainstalowałem nakładkę > JA 1.13 > te tilesety.
    https://i.imgur.com/euX4G7c.png
Nick: