09: Modyfikacje » JA2: Wildfire »

RPC MiniMod

RPC MiniMod
Data aktualizacji: 13 kwie 2008 15:41 Pobrań: 2836 Download!
Modyfikacja ta, zamienia najemnika Biffa na Wolfa. Dodatkowo wprowadza jedną znaną nam postać z JA 2 UB, to jest Texa Colburna oraz całkowice nowy charakter w postaci niejakiego Juri Pushkina. Tych dwóch ostatnich można znaleźć w sektorze A9 oraz G9.

Modyfikacja jest w niemieckiej wersji językowej.

Preferowana podstawa: JA2 Wildfire bez względu na wersję i język.
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy, a następnie wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA2 Wildfire.
Komentarze (3)
 • Avatar użytkownikaWojakov

  Toście kurde napisali co to za modyfikacja :p

 • Avatar użytkownikalukasamd

  Nic nie poradzimy... niektóre mody mają bardzo skąpe opisy.

  Poza tym od kiedy dostępna jest łatka Starchrisa na Wildfire, można na niego wrzucać mody z JA2, a więc takie mini-mody nie mają racji bytu :)

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Z tego co udało mi się dowiedzieć to ten mod zamienia najemnika Biffa na Wolfa (w Wildfire Wolf nie występuje, jest zastąpiony przez niejaką Grace). Dodatkowo modyfikacja ta wprowadza dwa nowe charaktery: Texa Colburna oraz Juri Pushkina - tych dwóch można znaleźć w sektorze A9 oraz G9. W folderze "Data / Speech" są ich kwestie mówione. Niestety są całkowicie po niemiecku, więc tak naprawdę nam ten mod chyba nie specjalnie przypadnie do gustu. W wymienionym powyżej folderze numer 40 to kwestie mówione Wolfa, numer 65 to Tex Colburn - po przesłuchaniu widać, że to był profesjonalny niemiecki dubbing (powiem wam, że o wiele lepszy niż nasz polski). a numer 71 to ten nowy Juri Pushkin i obawiam się, że osoba dubbigująca go była w zaawansowanym stadium depresji :) :)
Nick: