09: Modyfikacje » Jagged Alliance 2 »

JA2 Stracciatella v0.20.0

JA2 Stracciatella v0.20.0
Data aktualizacji: 21 sty 2023 17:40 Pobrań: 1864 Download!
Jest to projekt mający na celu ulepszenie rozgrywki na zasadzie poprawy lub usunięcia tylko i wyłącznie wszelkich błędów, bugów, nieprawidłowości, które utrudniały grę lub powodowały jej crash. Dlatego nie znajdziemy tutaj żadnych nowinek technicznych, nowych broni i ich statystyk, innych map itd. Jest to czyste klasyczne JA2, ale pozbawione już ogromnej ilości błędów gry, których Twórcy nie zdążyli już w oryginale wyeliminować. Dodatkowo projekt przygotowuje grę do działania na wielu platformach, m. in. Windows, Mac, Linux, Android oraz w każdej możliwej rozdzielczości.

Wersję językową wybieramy po włączeniu głównego launchera.

Preferowana podstawa: JA2 1.05r PL lub JA2 Gold 1.12 ENG

URUCHOMIENIE
1. Po ściągnięciu modyfikacji od razu ją uruchamiamy plikiem "ja2-launcher.exe",
2. W górnej zakładce "DATA", w podzakładce "JA2 Game Directory", wskazujemy główny folder gry JA2,
3. Następnie w poszczególnych pozostałych zakładach dostosowujemy grę do naszych upodobań w aspekcie rozdzielczości, wersji językowej oraz innych dodatków,
4. Zapisujemy zmiany,
5. Grę uruchamiamy w pierwszej górnej zakładce "PLAY", opcją "Play Ja2 Stracciatella".
6. ZDJĘCIE GŁÓWNEGO LAUNCHERA

Dodatkowo nowe mapy dla tego projektu znajdziemy tutaj.

JA2 Stracciatella - szczegółowe informacjeJA2 Stracciatella - oficjalna strona projektuJA2 Stracciatella - ogólne forumJA2 Stracciatella - główny temat
Komentarze (5)
 • Avatar użytkownikaMarvin

  Witam,

  Zainstalowałem, było wszystko okej, pograłem jakiś czas. Mam problem, mianowicie przy wchodzeniu do sektora gdzie znajduje się Gabby gra wywala "runtime error" i wychodzi do Windowsa. Co robić? Przeinstalować? Nie mogę znaleźć plików save żeby uchronić je przed skasowanie przy przeinstalowaniu. Proszę o pomoc.

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Witaj. Na Windows 10 nam się tworzyły savy w dokumentach systemowych, w folderze JA2.

 • Avatar użytkownikaMarvin

  I faktycznie tam są. Ale przeinstalowanie nic nie dało, błąd jest nadal dokładnie w tym samym miejscu (wejście do sektora gdzie znajduje się Gabby). Jakiś Pomysł co robić?

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Jeśli wywala przy wchodzeniu do tego konkretnego sektora, to może być błąd samej mapy lub jakiejś zmiany w kodzie gry, która dotyczy Gabbiego. Można by spróbować wrzucić inną mapę z Gabbim i zweryfikować sytuację. Poniżej masz mapy z Gabbim z JA2 Wildfire. Wrzuć katalog Data do swojej gry.

  https://www.mediafire.com/file/xf60cla4 ... ps.7z/file

 • Avatar użytkownikaSnake

  @Marvin i jak pomogło? Pytam z czystej ciekawości.
Nick: