09: Modyfikacje » Jagged Alliance 2 »

JA2 Stracciatella v0.17

JA2 Stracciatella v0.17
Data aktualizacji: 02 lut 2021 11:38 Pobrań: 1442 Download!
Jest to projekt mający na celu ulepszenie rozgrywki na zasadzie poprawy lub usunięcia tylko i wyłącznie wszelkich błędów, bugów, nieprawidłowości, które utrudniały grę lub powodowały jej crash. Dlatego nie znajdziemy tutaj żadnych nowinek technicznych, nowych broni i ich statystyk, innych map itd. Jest to czyste klasyczne JA2, ale pozbawione już ogromnej ilości błędów gry, których Twórcy nie zdążyli już w oryginale wyeliminować. Dodatkowo projekt przygotowuje grę do działania na wielu platformach, m. in. Windows, Mac, Linux, Android.

Wersję językową wybieramy po włączeniu głównego launchera.

INSTALACJA
Preferowana podstawa: JA2 1.05r PL lub JA2 Gold 1.12 ENG
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy, a następnie wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA2. Grę uruchamiamy za pomocą pliku ja2-launcher.exe.

URUCHOMIENIE
1. Uruchamiamy modyfikację plikiem ja2-launcher.exe,
2. W zaznaczonych górnych zakładkach wskazujemy główny folder naszej gry, wybieramy rozdzielczośc, wersję językową oraz inne dodatki,
3. Zapisujemy zmiany,
4. Grę uruchamiamy w pierwszej zakładce opcją Play Ja2 Stracciatella.
5. ZDJĘCIE GŁÓWNEGO LAUNCHERA

JA2 Stracciatella - oficjalna strona projektuJA2 Stracciatella - ogólne forumJA2 Stracciatella - główny temat
Komentarze (4)
 • Avatar użytkownikaMarvin

  Witam,

  Zainstalowałem, było wszystko okej, pograłem jakiś czas. Mam problem, mianowicie przy wchodzeniu do sektora gdzie znajduje się Gabby gra wywala "runtime error" i wychodzi do Windowsa. Co robić? Przeinstalować? Nie mogę znaleźć plików save żeby uchronić je przed skasowanie przy przeinstalowaniu. Proszę o pomoc.

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Witaj. Na Windows 10 nam się tworzyły savy w dokumentach systemowych, w folderze JA2.

 • Avatar użytkownikaMarvin

  I faktycznie tam są. Ale przeinstalowanie nic nie dało, błąd jest nadal dokładnie w tym samym miejscu (wejście do sektora gdzie znajduje się Gabby). Jakiś Pomysł co robić?

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Jeśli wywala przy wchodzeniu do tego konkretnego sektora, to może być błąd samej mapy lub jakiejś zmiany w kodzie gry, która dotyczy Gabbiego. Można by spróbować wrzucić inną mapę z Gabbim i zweryfikować sytuację. Poniżej masz mapy z Gabbim z JA2 Wildfire. Wrzuć katalog Data do swojej gry.

  https://www.mediafire.com/file/xf60cla4 ... ps.7z/file
Nick: