09: Modyfikacje » JA2: Unfinished Business »

Vietnam SOG '69 PL

Vietnam SOG '69 PL
Data aktualizacji: 22 paź 2013 21:58 Pobrań: 5356 Download!
W tej modyfikacji stajemy na czele grupy najemników fundowanej przez ściśle tajną grupę SOG, mającej za zadanie odnaleźć COSVN (Central Office for South Vietnam) i odbyć ewentualną wędrówkę do Kambodży, aby go zniszczyć. Walka odbywać się będzie w znakomicie przygotowanych sektorach przypominających Wietnamską dżunglę z tamtego okresu. W grze pojawi się czterech nowych najemników i wielu nowych NPC. Do tego dochodzi ogrom broni i przedmiotów z tamtych czasów. Modyfikację wyróżnia fantastyczny klimat czasów wojny w Wietnamie.

Modyfikacja jest w polskiej wersji językowej. Oryginalna angielska wersja jest dostępna TUTAJ.

Niestety ze względu na błąd autorów spolszczenia, którzy wykonywali je na niespatchowanym pliku exe, wszystkie statystyki broni i amunicji będą takie, jak w oryginalnym JA2 UB. Więc, jeśli znajdziecie rożne bronie i amunicje, które nijak nie pasują do siebie (choć powinny) lub na odwrót (nie powinny, a pasują), a ich parametry są jakby nie z tej ziemi, to nie jest to błąd gry, tylko błąd samego spolszczenia i dotyczy on tylko wcześniej wymienionych przedmiotów, cała reszta jest właściwie wykonana, natomiast angielska wersja jest w 100% poprawna.

Preferowana podstawa: JA2 UB 1.01 PL lub JA2 UB 1.01 ENG
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy, a następnie wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA2 UB. Grę uruchamiamy za pomocą pliku "JA2UB.exe".

JA2 UB Vietnam SOG '69 - szczegółowe informacjeJA2 UB Vietnam SOG '69 - recenzjaJA2 UB Vietnam SOG '69 - misjeJA2 UB Vietnam SOG '69 - postacie
Komentarze (0)Nick: