09: Modyfikacje » Jagged Alliance 2 »

Demise of Man

Demise of Man
Data aktualizacji: 27 wrz 2013 13:55 Pobrań: 1432 Download!
Jest to jedna z najbardziej charakterystycznych modyfikacji do JA2. Poza mnóstwem całkowicie nowych i wręcz futurystycznych broni, mocno poprawionej inteligencji przeciwników, kilku nowych grup renegatów oraz mnóstwa innych ciekawych rozwiązań, mod ten wprowadza również do gry tryb "Alien", dzięki któremu będziemy mogli stworzyć w Arulco własną kolonie obcych i za ich pomocą zdobyć cały kraj.

Aby uaktywnić tryb "Alien", należy przejść do mapy strategicznej Arulco bez jakichkolwiek najemników. Następnie należy przejść do sektora za pomocą klawisza "ESC". Gdy wejdziemy do mapy, to należy nacisnąć klawisz "P", a w tym samym momencie pod nim pojawi się larwa obcych. Następnie należy kogoś zainfekować i czekać na rozwój sytuacji. Gdy wykluje się kolejna postać, to trzeba jeść mięso, aż do przepoczwarzenia się w królową. Ona z kolei będzie mogła później znosić jaja i tworzyć armie obcych.

W przypadku gdyby zegarek się kręcił bardzo długo i nie chciał przestać, to należy nacisnąć kombinację klawiszy "prawy ALT + ENTER". Wszystkie inne skróty klawiaturowe związane z nowym trybem "Alien", znajdziecie w plikach gry w dokumencie o nazwie "Hotkeys ENG.txt".

Modyfikacja jest w wersji angielskiej.

Preferowana podstawa: JA2 1.05r PL lub JA2 Gold 1.12 ENG
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy i wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA2. Grę uruchamiamy za pomocą pliku "Demise of man.exe".

JA2 Demise of Man - szczegółowy opis
Komentarze (1)
  • Avatar użytkownikamiciek

    crasuje gre w trybie alien nie mozna podejsc do kranca sektora bo wywala. obcy maja bardzo malo PA
Nick: