Gry Podobne » Hidden and Dangerous

Hidden & Dangerous

Producent: Illusion Softworks
Wydawca: TalonSoft
Wydawca PL: Play It
Premiera: 27 lipca 1999r.
Premiera PL: 7 października 1999r.
Gatunek: Akcji - taktyczna
Wymagania
sprzętowe
:
Pentium II 300 MHz
64 MB RAM
akcelerator 3D


Hidden & Dangerous to innowacyjna gra rozgrywana w realiach II Wojny Światowej. Innowacyjna, ponieważ jest to połączenie gry taktycznej oraz… Gry akcji! Gracz stający po stronie aliantów dostaje do dyspozycji czterech elitarnych komandosów, zaś do wykonania ma 23 misje rozgrywane na terenach okupowanych przez Niemców (Norwegia, Włochy, Niemcy). Misje mają różne cele – od sabotażowych, takich jak wysadzenie pociągu, do porwania, czy po prostu szpiegowania. Gra stworzona przez Czechów posiada aż trzy możliwości obserwowania poczynań naszych podkomendnych: rzut izometryczny, widok z pierwszej osoby (FPP) oraz widok z trzeciej osoby (TPP)

Taka opcja powoduje, iż mimo dość wysokiego stopnia komplikacji gry, rozgrywkę prowadzi się bardzo przyjemnie i bezproblemowo. Bardzo dużą zaleta to fakt, że możemy korzystać praktycznie z każdego urządzenia w otaczającym nas świecie. Będziemy więc mogli przejechać się samochodami czy czołgami lub wykorzystać stacjonarny karabin maszynowy. Hidden & Dangerous to gra niezbyt nowa (premiera w 1999r., czyli w tym samym, w którym powstało Jagged Alliance 2) ale posiada dosyć dobrą, w pełni trójwymiarową oprawę graficzną, zmieniającą się oczywiście w zależności od miejsca naszych działań. Na "dokładkę" autorzy gry dodali cztery tryby rozgrywki wieloosobowej.

Gra jest podobna do Jagged Alliance 2 – i tu, i tam dużo planujemy, ponieważ wróg ma przewagę, często nie tylko liczebną, ale i w wyposażeniu. Polecić ją można właściwe każdemu.

Zobacz więcej
Autor: lukasamd, 2 komentarze · 16921 czytań
Komentarze (2)
  • Avatar użytkownikaXxSpirytxX

    pomoże mi ktoś mam problem z misją że jesteśmy przebrani za noemcow mamy transporer wszystko cacy ale na końcu zostały 2 czołgi a nie moge ich trafić

  • Avatar użytkownikalukasamd

    Najlepiej napisz na forum w dziale Inne gry - na pewno ktoś ci pomoże ;)
Nick: