Artykuły serwisu » Modyfikacja JA2 Last Stand

Modyfikacja JA2 Last Stand

Artykuły i materiały dotyczące polskiej modyfikacji Jagged Alliance 2 Last Stand, tworzonej przez grupę moderską Iron Squad.

 • Jagged Alliance 2: Last Stand

  Któż mógł nie słyszeć o polskiej modyfikacji Jagged Alliance, którą jest właśnie Last Stand? Jeżeli wiesz co to za gra, może znajdziesz tu informacje o których przedtem nie miałeś pojęcia. Jeżeli zaś nie wiesz czym jest LS, tym bardziej zapraszamy do lektury poniższych artykułów.
 • Last Stand - Opis

  Niewielkie państwo na Bałkanach zostało rozdarte na dwie części z powodu wojny domowej. Obie ze stron konfliktu nie chcą rezygnować z władzy i za wszelką cenę dążą do całkowitego jej przejęcia. Jak na ironię, państwo zostało podzielone na dwie części również przez naturę - dzieli je rzeka, która w toczącej się wojnie ma bardzo duże znaczenie strategiczne. Walka jest krwawa i bezlitosna a mimo to nikt nie uzyskuje przewagi. Jedna ze stron stojąca obliczu długotrwałego konfliktu, decyduje się na niekonwencjonalne rozwiązanie.
 • Last Stand - Zapowiedź

  Po kilku miesiącach trzymania polskiej sceny Jagged Alliance w niepewności nareszcie grupa Iron Squad ujawniła informacje o nowym projekcie noszącym tajemniczą nazwę "Projekt X". Zanim to jednak nastąpiło, na wszelkiego rodzaju forach o tematyce JA aż roiło się od różnych spekulacji. W końcu nie wiadomo było, co to w ogóle ma być.
 • Teaser Last Stand

  Film, który możecie poniżej zobaczyć, został zaprezentowany 28. czerwca 2007r. kiedy to polska grupa moderska Iron Squad oficjalnie zapowiedziała modyfikację Last Stand. Jak do tej pory żaden z modów tworzony przez fanów serii Jagged Alliance nie został tak zareklamowany. Filmem tym zainteresowali się nie tylko fani Jagged Alliance, ale i duże serwisy o grach komputerowych.