09: Modyfikacje » Jagged Alliance 2 »

Urban Chaos PL

Urban Chaos PL
Data aktualizacji: 27 wrz 2013 13:56 Pobrań: 16562 Download!
Modyfikacja zawiera w sobie całkowicie nową fabułę, nowy teren walki (z mnóstwem nowych grafik, jak chociażby znakomite miasta z ulicami i sygnalizacją świetlną, czy fantastyczne podziemne metra), a co za tym idzie zupełnie inny kraj oraz sektory. Gracz otrzymuje również do dyspozycji masę nowych broni oraz postaci NPC i RPC oraz związanych z nimi nowymi bardzo ciekawymi misjami.

Modyfikacja jest w polskiej wersji językowej. Oryginalna angielska wersja jest dostępna TUTAJ.

Preferowana podstawa: JA2 1.05r PL lub JA2 Gold 1.12 ENG
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy i wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA2. Grę uruchamiamy za pomocą pliku "JA2_UC.exe".

JA2 Urban Chaos - szczegółowy opisJA2 Urban Chaos - recenzjaJA2 Urban Chaos - FAQJA2 Urban Chaos - charakterystyka misjiJA2 Urban Chaos - postacieJA2 Urban Chaos - wyposażenie
Komentarze (4)
 • Avatar użytkownikaVin

  Dlaczego przy zajęciu ostatniego sektora w 1 miescie wywala mnie z gry???

 • Avatar użytkownikaStarchris

  O które dokładnie miasto chodzi, każdy inaczej zaczyna swoją rozgrywkę.

 • Avatar użytkownikadann

  Pomocy, pomimo, iz wypakowałem UC pl do folderu JA2 to nadal mam komunikat cannot init font file fonts\font14sanserif.sti. Co robię nie tak?.

 • Avatar użytkownikaSHAGGED

  Co robię nie tak z próbą instalacji powyższego Moda?
  Ściągnąłem plik, rozpakowuję, kopiuję do głównego katalogu z grą v. 1.12 ENG i lipa... przy próbie odpalenia wyskakuje fatal error.

  próbowałem również na podstawę wgrać najpierw 1.13 WILDFIRE wers 7609 PL i na to wtedy wgrać powyższy Mod z Urban Chaos... i to dokładnie to samo, brak możliwości gry :/.

  Czy te mody w dalszym ciągu działają?
Nick: