09: Modyfikacje » JA2 1.13 - Modyfikacje »

JA1 Mercenaries v3.0

JA1 Mercenaries v3.0
Data aktualizacji: 19 paź 2013 13:02 Pobrań: 1138 Download!
Jest to modyfikacja, dzięki której będziemy mieli możliwość zagrania wszystkimi najemnikami, jacy pojawili się w pierwszej części Jagged Alliance oraz w dodatku Deadly Games. Myślę, że wielu z Was pamięta takich najemników jak Snake, Sparky, Kaboom czy Rusty i na pewno kierowanie nimi oraz pozostałymi sprawi Wam mnóstwo przyjemności. Trzeba również zaznaczyć, że wszyscy nowi najemnicy mają swoje oryginalne statystyki, głosy, teksty oraz relacje w stosunku do pozostałych postaci.

Projekt bazuje na JA2 1.13, oficjalnej i stabilnej wersji 4870. Wyższe wersje JA2 1.13 już zawierają w sobie ten dodatek.

Projekt ten, to sami najemnicy, którzy mają teksty i mówią po angielsku, cała reszta, będzie w takiej wersji językowej, jaką sama gra JA2 1.13 posiada.

Preferowana podstawa: JA2 1.05r PL lub JA2 Gold 1.12 ENG
Do instalacji potrzebna będzie jedna z powyższych wersji JA2, na to trzeba będzie nałożyć modyfikację JA2 1.13(4870), a na samym końcu dopiero ten projekt "JA1 Mercenaries". Grę uruchamiamy za pomocą pliku "ja2.exe".
Komentarze (8)
 • Avatar użytkownikamarcinl0

  Trochę się rozczarowałem, (o ile się nie mylę) bo oczekiwałem że Ivan będzie mówił "Charaszo charaszo" i napisy będą "u menja konczilis patrony" jak w JA1...

 • Avatar użytkownikarbk17

  Nie grałem w JA1 ale z chęcią przyjmę wszelki dodatki aby wzbogacić JA2.

 • Avatar użytkownikaanonim

  mam tego moda, ale czy będzie do niego jakieś spolszczenie?

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Przykro mi, ale raczej na 100% nie będzie.

 • Avatar użytkownikaMaciek

  Nie rekrutować Reubena (tylko 50$ dziennie, MERC) - po awansie na wyższy poziom zawierający błędy mail Specka nt. podwyższenia opłaty o północy wiesza grę.

 • Avatar użytkownikaVito Małkers

  Powiem krótko
  https://www.youtube.com/watch?v=Eby3ZNm0oNo
  chcę aby został założony dział na tej stronie dotyczący tych postaci z JA1 w modyfikacji JA2 1.13...chcę sobie na spokój przejrzeć ich dossier

 • Avatar użytkownikaDo roboty admini!

  Zróbcie ten dział z wszystkimi postaciami i statystykami...czy to takie trudne? Do roboty!

 • Avatar użytkownikamarcinl0

  Tak brakuje Ivana Charaszo Patrony itd. co bardzo rozczarowuje - poza tym że do klasycznego JA2 nie ma takiego przydatnego moda, szkoda że nawet w wersji do 1.13 nie ma wszystkich najemników z JA1 - np. nie ma Mouse Hectora i innych podstawowych najemników nostalgia - ale może będzie następna uzupełniona wersja tego bardzo potrzebnego moda.
Nick: