Hired Guns: The Jagged Edge » Hired Guns: The Jagged Edge - Postacie

Hired Guns: The Jagged Edge
Postacie

Poniżej znajduje się lista 10 z 30 najemników wraz z opisami dostępnych w organizacji M.Z.N. (I.M.A.), którymi będziemy walczyć w grze Hired Guns: The Jagged Edge. Jest to pełne tłumaczenie ze strony oficjalnej gry.


Arny - Ernest Rodgers od dawna był rozdarty pomiędzy swoimi dwoma pasjami - bronią i polowaniem na lwy. Obie niezbyt akceptowane przez oficjalne władze każdego afrykańskiego kraju, który miał zaszczyt zapewnić Rodgersowi dachu nad głową... Wobec tego nauczył się działać z lekka "nieoficjalnie". Człowiek, który może w jednej chwili rozebrać karabin i udusić głoymi rękoma lamparta (o ile jest tak głupi aby zbliżać się do Erniego). Aktualne miejsce pobytu tego osobnika jest nam nieznane.

Dagger - Jack służył w SAS jako dowódca oddziału antyterrorystycznego zanim trafił przed trybunał, po tym jak na jednej z misji wszystko zepsuł - w rezultacie wśród zakładników było wiele ofiar, jednakże wszyscy terroryści zostali zabici (niektórzy bardzo okrutnie). Mając na uwadze jego wcześniejsze zasługi i przyczyny takiego zajścia (załamanie nerwowe), postanowiono go nie karać tylko przenieść do rezerwy.

Specjalizuje się w następujących dziedzinach: operacje szturmowe, walka w zamkniętych pomieszczeniach, walka wręcz.
Rasta bardzo szybko się uczy. Ma pewne doświadczenie w wojskowości, ale według naszych kryteriów - sredniak, chociaż szybko wszystko łapie.

Specjalizuje się w broni palnej. Nie jest najcelniejszym strzelcem, za to jest silny i wytrzymały. W zwarciu - godny przeciwnik.


Vampir - Rosjanie zawsze słynęli jako ludzie otwarci. Pracując w składzie małych grup, "Wampir" wolał skracać dystans do przeciwnika, podkradając się do schronów bandytów.

Świetne maskowanie i cicha broń pozwolalały tworzyć iluzję masowego ataku. Mało który doświadczony terrorysta potrafił wytrzymać celny ostrzał niewiadomo skąd, nawet jeśli pierwsze kule nie zakończyły ich żywotu.
Billy Bob - Stan cywilny: wdowiec. Właśnie ten punkt w skromnej ankiecie Billa jest przyczyną jego obecnego życia. Cichy barman z Lancaster nigdy nikomu nie sprawiał kłopotów. Znał imiona swoich klientów, nawet tych, którzy pojawiali się w hałaśliwym tłumie w pubie ledwo drugi raz. Do 45 lat Bill był jak dawniej samotny i zabezpieczony.
Billy Bob - świetny dowódca, szybki i małomówny. Nowicjusze mają czego się od niego uczyć.
Ghost - Wszystko co wiadomo o Sebastianie jest to, że był on polowym agentem CRU. Jak sam mówi: "Po prostu zmęczyłem się szpiegowskimi gierkami, polityką, narkobiznesem, handlem bronią i brakiem jakiejkolwiek złozoności w pracy".
Ekspert w obchodzeniu się z materiałami wybuchowymi, elektroniką, bronią białą, bronią automatyczną. Zna się na mechanice i umie uzielić pierwszej pomocy.


Long Tom - Całkowicie poświęcił swoje zycie dla armii RPA, Long Tom zostawił ją przez bezsensowny przypadek.

Wybitna zręczność tego żołnierza stała się legendą wśród naszych współpracowników i klientów. Zdolny jest do bezzelestnego zdjęcia małpy z drzewa zwykłym kamieniem nim ona zdąży go zauważyć. Chociaż na większą zwierzyną woli granaty...

PitBull - Specjalność nawigatora drużyny pomogła "Pitbullowi" nabyć wiele ważnej wiedzy o wojnie w dżungli i na pustyni. Zwiad satelitarny i szpiegostwo elektroniczne jeszcze w zeszłym wieku było fantastyką naukową z komiksów - dlatego wypadało iść po cienkim śladzie, polegając tylko na swojej intuicji i spostrzegawczości.

Pełen życia i towarzyski Sebastian nie sprawia wrażenia twardego wojaka, pomimo najdłuższego stażu w armii wśród naszych najemników. I w ogóle - mało kto w wieku 25 lat umie tak posługiwać się karabinem szturmowym jak on... w swoich 55.
Shaman - Bardzo dziwny człowiek - nie, nie, on nie jest dziwakiem - on jest po prostu dziwny. Weźmy chociażby jego imię (w policji nazywają tak niezidentyfikowane caiała mężczyzn), i przy tym wyznaje Voodoo. Uważa się za Amerykanina - dowód osobisty ma w porządku, ale podejrzewamy, że nie wszystko tu się zgadza. Jednak w naszym biznesie, zwłaszcza jeśli człowiek jest fachowcem, te podejrzenia nie mają znaczenia.

Ma ogromne bojowe doświadczenie - nie wiemy, gdzie je zdobył ale fakt faktem. Mistrzowsko posługuje się bronią białą jak i jakimiś egzotycznymi sztukami walki. Milczący i niezwykle podejrzliwy. Może godzinami leżeć pod ostrzałem artyleryjskim - lecz boi się złych znaków...
Rabid - W Kolumbii, ojczyźnie Seana, w istocie nie ma etnicznych konfliktów. Ponieważ rdzenną ludność wybito już dawno temu, a emigranci W Nowym Świecie wolą mordować się za coś innego. Rezultaty testowania Sean'a - najmniej zrównoważony pracownik naszej organizacji, co mocno odzwierciedla jego pseudonim "Wściekły". Wszystko, co on umie - atakować, nie bacząc na liczebność wroga. Poleć mu zwiad lub obserwację sektora przeciwnika - on wróci nie tylko ze sprawozdaniem, lecz również z głowami nieszczęśników.

Autor: Len, 13 komentarzy · 26923 czytań
Komentarze (13)
 • Avatar użytkownikaLisiec

  polowa z nich wyglada jak małpy :p

 • Avatar użytkownikaLen

  Zgadza się, słabiutkie te twarze. I pomyśleć, ze w JA3D były świetne, takie odnowione z JA2, były idealne.
  A ci od JA3 też kombinują z trójwymiarowymi twarzami wiec można się spodziewać, że wyjdą podobne małpy co tutaj.

 • Avatar użytkownikalukasamd

  A kto tam wie - popatrzcie kiedy było info o tych twarzach a kiedy jest premiera JAZZ, może coś jeszcze poprawili ;)

 • Avatar użytkownikaMemfiS

  nie poprawili ;) są takie jakie widzicie :)

 • Avatar użytkownikaLen

  Warto zaznaczyć, ze w grze jest więcej postaci niż tutaj. Znając życie opublikowali te najlepsze...

 • Avatar użytkownikazadra666

  Jeśli te są najlepsze .... ehhh:/ mie postarali się .... ale warto poczekać i zagrać ...:D :D

 • Avatar użytkownikaXBARTEKX

  ¦misznie wyglądają. Mam lekką nadzieję że przynajmniej głosy będą fajne :-D .

 • Avatar użytkownikaLen

  Zatem muszę Cię zmartwić - nie są fajne ;) Polecam przeczytać Demo Test gry, który znajdziesz na tej stronie.

 • Avatar użytkownikazadra666

  Czyli porażka ?

 • Avatar użytkownikaTutmosis

  A jeden z nich jako żywo przypomina Czarka Pazurę :] Ciekawe czy autorzy mają licencję?

 • Avatar użytkownikaRadzu

  Te twarze jeszcze są znośne ale twarze twojej postaci (tylko 3 do wyboru) są tragficzne :/

 • Avatar użytkownikaXBARTEKX

  Hmmm może w końcu dacie twarze wszystkich najemników z gry, podacie ich staty i pokażecie jak zmienili się starzy panowie i starsze panie z gry.

 • Avatar użytkownikakik423

  śmieszne nawet te zdjęcia :-D
Nick: