Jagged Alliance 2 » Sklep Jagged Alliance

Jest naprawdę niewiele takich serii gier, które od momentu wydania swojej pierwszej wersji, mają się dobrze i żyją pełnią życia aż do dzisiaj i pewnie jeszcze przez długi, długi czas, nic się w tej kwestii nie zmieni. Niewątpliwie, przykładem tutaj może być cykl gier Jagged Alliance. Premiera części pierwszej odbyła się 2 września 1994r. i nie dość, że mnóstwo osób sięga nadal po tę pozycję lub następne jej wydania, to w dodatku, można bez większego problemu kupić każdą część tej serii i to w wielu sklepach.

Dlatego przygotowaliśmy dla Was niniejszą stronę, na której będziecie mogli przejrzeć sobie najpopularniejsze serwisy, w stosunku do oferowanych przez nich gier z serii Jagged Alliance. Jeśli ktoś z Was nie ma jeszcze do kompletu, którejś z nich, to warto będzie sprawdzić, gdzie najkorzystniej będziecie mieli możliwość jej zdobycia.

Zakładkę zawsze znajdziecie na stronie głównej, w lewym panelu nawigacyjnym, w pierwszej kategorii, czyli "Serwis". Jeśli ktoś chciałby dodać jakiś inny portal, na którym też można kupić grę z serii Jagged Alliance, to wystarczy napisać o tym w komentarzach pod newsem lub pod tym artykułem albo w odpowiednim temacie na naszym forum dyskusyjnym, a z pewnością go dodamy. Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Spis Sklepów

Spis Sklepów

Spis Sklepów

Spis Sklepów

Spis Sklepów

Spis Sklepów

Spis Sklepów

Spis Sklepów

Spis Sklepów

Spis Sklepów
POZOSTAŁEAutor: Starchris, 3 komentarze · 12011 czytań
Komentarze (3)
 • Avatar użytkownikabartas

  chce kupic gre z pudelkiem orginal a nie pobierac czy jestvjakis normalny adres sklepunz grami

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Tylko Flashbacka, ewentualnie jeszcze może uda Ci się zdobyć pudełkową wersję Back in Action lub Crossfire, ale pozostałych gier, już nie ma w formie pudełkowej, są dostępne tylko w formie cyfrowej. Jedynie na Allegro można jeszcze spotkać pudełkowe oryginały poprzednich wersji.

 • Avatar użytkownikaluk3Z

  Dzisiaj kupiłem na allegro: WIldfire z jakiejś gazetki i JA2 z CD Action.
  Oczywiście pełne wersje.
Nick: