09: Modyfikacje » JA2 1.13 - Modyfikacje »

JA2 1.13 Reloaded (TypeP) BETA ENG

JA2 1.13 Reloaded (TypeP) BETA ENG
Data aktualizacji: 01 lut 2021 12:07 Pobrań: 807 Download!
Modyfikacja autorstwa OsamodasxDa, która daje nam możliwość zagrania jeszcze raz w kampanię przeciwko Deidrannie, lecz na całkowicie nowej mapie strategicznej, zupełnie inaczej skonstruowanej pod względem ułożenia miast oraz oczywiście z całkowicie na nowo wykonanymi poszczególnymi sektorami. MAPA ARULCO

TypeP - jest to angielska nazwa tej modyfikacji.

Projekt bazuje na JA2 1.13 w najnowszej rozwojowej wersji BETA, oznaczonej numerkiem 9112, natomiast oficjalna i stabilna wersja znajduje się TUTAJ.

Modyfikacja jest w angielskiej wersji językowej i zawiera w sobie właściwe JA2 1.13, natomiast polska wersja znajduje się TUTAJ.

Preferowana podstawa: JA2 1.05r PL lub JA2 Gold 1.12 ENG
Do instalacji nie są potrzebne żadne dodatkowe pliki. Modyfikację wypakowujemy, a następnie wszystkie pliki i foldery w jej głównym katalogu, kopiujemy bezpośrednio do miejsca zainstalowania JA2. Grę uruchamiamy za pomocą pliku "ja2.exe".

JA2 Reloaded - szczegółowy opis
Komentarze (1)
  • Avatar użytkownikaXafloz

    Ciekawy mod. Gram od liku dni i wyłapałem kilka bugów: nie potrafię zrekrutować Dynamo, kopalnia jego brata nie daje dochodu, nie zawsze działa przeładowanie dla całej drużyny, czasmi nie działa dodawanie kolejnych pocisków do serii (alt+ kółko myszy). Ciekawe czy to wina moda czy bety?
Nick: