Najemnicy z JA1 w JA2 1.13

Jagged Alliance CenterNasz portal jest znany z tego, że można w nim znaleźć artykuły opisujące przeróżne aspekty każdej gry z serii Jagged Alliance, zaczynając od charakterystyki samej pozycji i jej recenzji, poprzez opisy broni i przedmiotów, a na deskrypcji postaci i misji kończąc. Niestety w niektórych przypadkach jest parę braków, dlatego tym newsem zaczniemy cykl publikacji mających na celu ich uzupełnienie. Jako że JA2 1.13 jest jak do tej pory największym i najbardziej wszechstronnym modem, to pierwszy materiał będzie jego dotyczyć.

Odsłona 1.13 charakteryzuje się tym, że jako jedyna zawiera możliwość zwerbowania wszystkich najemników z całej palety gier Jagged Alliance (JA1, JA1 DG, JA2, JA2 UB oraz JA2 Wildfire), natomiast nie ma nigdzie aktualnych opisów tych postaci w stosunku do nowych umiejętności oraz wszystkich innych nowinek technicznych, z jakimi możemy się spotkać w JA2 1.13. Dlatego w celu poszerzenia informacji w naszym serwisie, w omawianej tutaj kwestii, powstały pierwsze dwa poniższe artykuły.

POSTACIE Z JA1 W JA2 1.13 - A.I.M.

POSTACIE Z JA1 W JA2 1.13 - M.E.R.C.

Na pierwszy ogień poszli najemnicy z części JA1 oraz JA1 Deadly Games. Już nie musicie werbować po kolei każdą postać z osobna w celu sprawdzenia jakie ma specjalne zdolności, wystarczy że zajrzycie do jednego z tych poradników i od razu będziecie mieli możliwość poddania weryfikacji wybranych przez Was najemników.

Przewodnik po postaciach został wykonany bardzo podobnie do tych już istniejących, z tą różnicą, że umiejętności zostały podzielone na dwie kategorie: te klasyczne oraz te nowe, występujące tylko w 1.13. Pod każdą z nich znajdziecie ich rozróżnienie ze względu na kategorię. O tym jakie predyspozycje będzie posiadał nasz najemnik, decydować będzie wybór głównej opcji podczas tworzenia nowej gry (Skill Traits). Dodatkowo po najechaniu kursorem na dany talent, pojawi nam się informacja z wszystkimi domyślnymi bonusami i minusami, które otrzyma nasza postać.

Powyższe publikacje zostały dodane na stronę główną, do lewej kolumny, w dziale JA2 v1.13. W każdej chwili również tam będą one dla każdego dostępne. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowymi najemnikami.

Charakterystyka postaci w JA2 1.13 - dyskusja na forum
Komentarze (4)
 • Avatar użytkownikaGrunty

  Wszystko pięknie ładnie ale przydały by się również ceny, gdyż one niejednokrotnie decydują o tym czy wziąć czy nie wziąć merca do swojej ekipy.

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Słuszna uwaga, postaramy się dodać i ten parametr. Dzięki.

 • Avatar użytkownikafallout152

  Nie wiem, czy dotyczy się to wszystkich tych najemników, ale to już weszło jakiś czas temu. Już dawno grałem Skitz'em. Czekam jeszcze aż zostanie zniesiony górny limit najemników.

 • Avatar użytkownikadotz

  Awans Reubena wieszał grę.
Nick: