THQ Nordic wskrzesza Jagged Alliance. Oficjalna strona gry wkrótce.

Jagged Alliance

Witam wszystkich bardzo serdecznie po mojej długiej nieobecności. O tym że gra Jagged Alliance po raz kolejny zyskała nowego wydawcę informowaliśmy przeszło dwa lata temu. Od tamtej pory w świecie Jagged Alliance działo się bardzo niewiele chociaż bardzo starałem się śledzić branżowe media, ale niestety nie udało mi się znaleźć nic godnego uwagi. Jednak z początkiem tego miesiąca pojawiła się nadzieja na to, że w końcu coś ruszyło się w świecie serii popularnych turówek.

Dobre wieści są bowiem takie, że w sieci pojawiła się oficjalna strona Jagged Alliance. Na obecną chwilę nie znajdziemy tam żadnych przydatnych informacji. Nie znamy także tytułu gry, nie wiemy również kto ją stworzy oraz nie wiemy nic o planowanej dacie premiery. Wiadomo natomiast, że głównym wydawcą gry jest THQ Nordic i ma ona zostać wkrótce zapowiedziana.

Seria Jagged Alliance w przeciągu kilku lat doczekała się jedynie dwóch produkcji. W 2012 roku wyprodukowano i wydano Jagged Alliance: Back in Action a dwa lata później za sprawą studia Full Control do dystrybucji trafiło Jagged Alliance: Flashback. Niestety obie te gry przyniosły jedynie rozczarowanie wśród grających i nie zyskały dość dużej popularności co z pewnością odbiło się na marce.

Możemy jedynie mieć nadzieję, że THQ Nordic zdoła sprostać wyzwaniu i odda w nasze ręce godną kontynuację klasycznego cyklu gier taktycznych jakim bez wątpienia jest seria Jagged Alliance.

Jagged Alliance: Rage! - strona oficjalna
Komentarze (6)
 • Avatar użytkownikaStarchris

  Jak to mówią do trzech razy sztuka, a nuż się uda tym razem.

 • Avatar użytkownikaHurricane

  Ś.p. Tony Halik mawiał nawet "do czterech, pięciu razy sztuka". Zobaczymy czy im wyjdzie czy to tylko kolejni od naciągania.

 • Avatar użytkownikaDuri

  Trzymamy kciuki!

 • Avatar użytkownikakomixe

  Skok na kasę,pewnie mają roszczenia tylko i wyłącznie do tytułu żadnej gry nie będzie albo kolejny gniot.Chodzi między innymi o udział w zarabianiu pieniędzy z reklam wyświetlanych w let's playach na YT.Niemcy to umieją kombinować.

 • Avatar użytkownikaLemmy

  Jak dla mnie bomba, jeżeli pod skrzydłami Nordic JA zostanie wskrzeszone tak jak tegoroczny Spellforce 3 to jest na co czekać :)

 • Avatar użytkownikaLen

  Doczekać się nie mogę, choć nie ukrywam, że czarno to widzę.
Nick: