Aktualizacja modyfikacji - cześć III: JA2 1.13

Jagged Alliance CenterPrzedostatnia cześć projektu dotyczącego uaktualnienia wszystkich modyfikacji w naszym dziale Download, została wykonana na tych, opartych na JA2 1.13. W tym przypadku nieco inaczej podeszliśmy do tej sprawy, ponieważ JA2 1.13 charakteryzuje się tym, że pomimo wielu modyfikacji, ma też swoje własne pliki, które są cały czas i nieustannie aktualizowane, usprawniane i dodawane przeróżne nowości techniczne, dlatego aby nie wrzucać wszystkiego do jednego worka, cały dział odnośnie 1.13, został podzielony na dwie części.

Pierwsza część o nazwie główne pliki, zawiera w sobie wszystkie projekty, które są czystym 1.13, jak i również te, charakteryzujące się niewielkim stopniem zmian w stosunku do oryginału i jednocześnie w każdym możliwym języku. Z kolei druga część, o mówiącej wszystko nazwie modyfikacje, posiada zbiór wszystkich modów do 1.13. Tutaj wiele z nich ma trzy wersje, pierwsza i druga z nich to oficjalne i stabilne odsłony w języku polskim i angielskim, natomiast trzecia to rozwojowa wersja w języku angielskim.

W kwestii technicznej nie zmieniło się nic, wszystko zostało zaktualizowane do najnowszych wersji. Równocześnie dodano wszystkie istniejące patche, łatki, quickfixy oraz spolszczenia, aby dany mod był całkowicie kompletny w jednym pliku. Dodatkowo do niemal każdej nazwy moda, została dopisana wersja, dla pełnej informacji, która dokładnie znajduje się w dziale Download. Niestety nie wszyscy autorzy numerują swoje projekty, dlatego przy nielicznych modach, jest po prostu sama nazwa, natomiast w opisie data ostatniej aktualizacji.

Co do opisów, to generalny schemat nie uległ zmianie, czyli najpierw jest krótka charakterystyka (ewentualnie dodatkowy potrzebny opis), potem wersja językowa z odniesieniami do innych, jeżeli takowe występują, następnie która część JA2 jest potrzebna do uruchomienia modyfikacji, a na końcu instrukcja instalacji, natomiast została dołożona jedna dodatkowa informacja pod głównym opisem, dotycząca wersji JA2 1.13, na której dana modyfikacja bazuje.

Instalacja modów również nie uległa zmianie, czyli została ona ujednolicona w stosunku do każdego z nich. Teraz wszystkie modyfikacje instaluje się tak samo, na zasadzie szybkiego: "ściągnij – wypakuj – kopiuj – wklej – graj". Zostały skasowane wszelkiego rodzaju instalatory, które powodowały tylko niepotrzebne problemy przy wgrywaniu i uruchamianiu modyfikacji oraz tworzyły zupełnie zbędne wpisy w rejestrze systemu i zakładki w menu start.


JA2 1.13 - GŁÓWNE PLIKI

JA2 1.13(2085)

JA2 1.13(4870) RU

JA2 1.13 DEMO

JA2 1.13(4870) PL

JA2 1.13(4870) FR

JA2 1.13 Wildfire PL

JA2 1.13(4870) ENG

JA2 1.13(4870) CHN

JA2 1.13 Wildfire ENG

JA2 1.13(4870) GER

JA2 1.13(6515) BETA ENG


JA2 1.13 - MODYFIKACJE

AIMNAS PL

DBB MOD IoV PL

New Classic 1.13

AIMNAS ENG

DBB MOD IoV ENG

Legion 2

AIMNAS BETA ENG

DBB Mod IoV "Peter addon"

Real Death

Alrulco Folding Stock PL

Deidranna Lives PL

Renegade Republic PL

Alrulco Folding Stock ENG

Deidranna Lives ENG

Renegade Republic ENG

Alrulco Folding Stock BETA ENG

Deidranna Lives BETA ENG

Silent Sniper Mod

Arulco Revisited PL

Fight For Freedom PL

Urban Chaos 1.13

Arulco Revisited ENG

Fight For Freedom ENG

Urban Chaos 1.13 BETA

Arulco Revisited BETA ENG

JA1 Mercenaries

Vengeance 1.13 BETA

Bigger Squad

JA2 Warhammer 40K BETA


W przeciągu następnych kilku tygodni, zostanie opublikowana ostatnia część tego projektu, która dotyczyć będzie wszelkich innych pozostałości w naszym dziale Download, a w szczególności patchy, dem, programów dla moderów i innych podobnych. Na koniec oczywiście serdecznie zapraszamy do spróbowania swoich sił w powyżej wymienionych modyfikacjach.

Aktualizacja modyfikacji - cześć I: JA2 Aktualizacja modyfikacji - cześć II: JA2 UB oraz JA2 Wildfire
Komentarze (0)Nick: