JAGGED ALLIANCE 3 OSIĄGNĘŁO NASTĘPNY "KAMIEŃ MILOWY" - TWÓRCY PO RAZ KOLEJNY DZIĘKUJĄ GRACZOM

Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

Jagged Alliance 3 czyli najnowsza gra twórców ze studia Haemimont Games osiągnęła swój kolejny kamień milowy. I właśnie z tej okazji twórcy chcieliby podziękować graczom za niezwykle wysoki poziom akceptacji gry na Steamie i jednocześnie obiecując przy tym kolejne ekscytujące wieści, które niebawem mają się pojawić.

W tym miejscu trzeba przyznać że entuzjazm twórców jest w pełni uzasadniony ponieważ Jagged Alliance 3 może obecnie pochwalić się "przytłaczająco pozytywnymi" opiniami na Steamie. W ostatnim czasie produkcja zebrała ponad 720 recenzji i w aż 95% z nich wspomniany tytuł jest chwalony. Jednak mimo, że ogólnie 88% recenzji daje grze ocenę "bardzo pozytywną" to w tym przypadku warto zauważyć, że najwyraźniej prace nad nowymi aktualizacjami przynoszą owoce.

Zmiany te najwidoczniej zauważa również ekipa z Haemimont Games ponieważ opublikowała z tej okazji specjalny komunikat skierowany do graczy:

Jesteśmy głęboko wdzięczni za ogromne wsparcie i niezwykłe osiągnięcie oceny „95% zdecydowanie pozytywnej” na Steamie – Twój entuzjazm jest dla nas najważniejszy. Od czasu wydania naszej pierwszej wersji w lipcu odbyliśmy niesamowitą podróż udoskonaleń, a wszystko to dzięki nieocenionym opiniom naszej pełnej pasji społeczności. Twoje poświęcenie pozwoliło nam przekroczyć nasze własne oczekiwania i wynieść Jagged Alliance 3 na nowy poziom. Ten niezwykły sukces jest w równym stopniu Waszą, jak i naszą sprawą, za co serdecznie dziękujemy. Zależy nam na wykorzystaniu tej dynamiki, a nasza podróż na tym się nie kończy. Na horyzoncie pojawiają się kolejne łatki, które obiecują dalsze ulepszenia i rozszerzenia zarówno dla graczy na PC, jak i na konsole. Jeszcze raz dziękujemy za bycie integralną częścią naszej społeczności i za uczynienie Jagged Alliance 3 niezapomnianym przeżyciem.

Twórcy w dalszym ciągu obiecują dalsze wspieranie gry. Wyraźnie widać, że realizacja opublikowanego we wrześniu planu aktualizacji idzie we właściwym kierunku. Wydano już dwie duże łatki a dwie kolejne już czekają w kolejce. Wraz z aktualizacją 1.4 nastąpią zmiany w widoku satelitarnym. Natomiast ostatnia z planowanych aktualizacji o kryptonimie "Larry" przyniesie ze sobą potężne narzędzie do tworzenia map i zadań. Jak informują deweloperzy, narzędzia te pozwolą nie tylko na edytowanie już istniejących map poprzez dodawanie do nich nowych obiektów lub misji, ale umożliwią także tworzenie zupełnie nowych lokacji.

JA3 - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Strona gry na platformie GOG.com Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games
Komentarze (0)Nick: