NAJNOWSZA AKTUALIZACJA DO JA3 DODAJE SKLEP Z BRONIĄ

Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

THQ Nordic w swoim najnowszym komunikacie prasowym ogłosiło właśnie wydanie nowej aktualizacji do Jagged Alliance 3. Patch 1.3.0 jest dostępny na PC, a już 16 listopada 2023 roku gra stanie się również dostępna dla użytkowników takich platform jak Xbox oraz PlayStation.

Główną atrakcją zaprezentowaną w aktualizacji jest bardzo dobrze wszystkim znany sklep z bronią Bobby Ray's Guns and Things. Sklep ten oferuje szeroką gamę broni, amunicji oraz profesjonalnego sprzętu pod postacią różnego rodzaju opancerzenia, zarówno nowego jak i używanego. Oprócz tego łatka zawiera wiele innych poprawek i ulepszeń w zakresie walki, eksploracji, interfejsu użytkownika i rozgrywki w trybie współpracy. Dodatkowo aktualizacja 1.3.0 obejmuje również poprawki zwiększające stabilność gry.

Twórcy zaprezentowali także film przedstawiający powstawanie ścieżki dźwiękowej gry. Odpowiedzialny za muzykę, którą słychać w Jagged Alliance 3 jest bułgarski kompozytor George Strezov, a w nagraniu wzięli udział utalentowani muzycy grający na różnych instrumentach.

Gra trafi na aktualne jak i poprzednie generacje konsol PlayStation 4 i PlayStation 5, a także Xbox One oraz Xbox Series X/S. Oprócz tego wiadomo, że obecny w grze tryb wieloosobowy będzie międzygeneracyjny. Oznacza to że, posiadacze starszych i nowszych generacji konsol stworzonych przez te same firmy będą mogli cieszyć się wspólną rozgrywką. Według informacji podanych przez THQ Nordic gra ma być sprzedawana w cenie 59,99€ (ok. 268,00zł).

PATCH 1.3.0 - KRYPTONIM VICKY

JA3 - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Strona gry na platformie GOG.com Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games
Komentarze (9)
 • Avatar użytkownikaLegolas

  Eh.. nie można było tak od razu na premierę. Ogromny plus za darmową aktualizację, gdzie większość by pewnie dała to jako płatne DLC.

 • Avatar użytkownikaStoProGratis

  Tak powinno być od początku. Tworzenie amunicji co chwilę mnie zatrzymywało w postępach.

 • Avatar użytkownikaStoProGratis

  Teraz gra się zdecydowanie lepiej.

 • Avatar użytkownikamarcinl0

  Mam pewną satysfakcję bo pisałem o tym na oficjalnym forum już od premiery - AKTUALIZACJA 1.3 - POWRÓT SKLEPU BOBBY'EGO RAYA - to dopiero odmienia grę - od razu tak trzeba było - jak w JA2.

 • Avatar użytkownikamarcinl0

  Dodam: Niestety z najnowszą łatką nie da się przesunąć listy w opcjach - czy to tak już jest - czy wymaga poprawy.
  Kompatybilności poszczególnych przydatnych modów nie sprawdzałem - ale pewnie jak nie działały z poprzednią łatką to i nie działają z 1.3.

 • Avatar użytkownikamarcinl0

  Niektóre nieliczne mody np camo pack dostały update i notkę: v1.1: Changed for version 1.3 of the game.

 • Avatar użytkownikamarcinl0

  Napiszcie proszę doświadczenia z łatką 1.3 z przewijaniem listy w opcjach / modach - i kompatybilnością modów (z nadal bardzo potrzebnymi modami do JA3).

 • Avatar użytkownikaStoProGratis

  U mnie przewijanie listy opcji działa scrollem myszki

 • Avatar użytkownikaHandlarzZłomu

  Fajnie że ceny w końcu zbliżyły się do realnych, choć PSG za 3200 to marzenie ściętej głowy.
Nick: