JAGGED ALLIANCE 3 ZAWITA NA KONSOLACH JESZCZE TEJ JESIENI!

Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

Jagged Alliance 3 jest bez wątpienia bardzo udaną produkcją i do tej pory była ona jedynie dostępna dla graczy pecetowych. Ten stan rzeczy może się niedługo zmienić bowiem Jagged Alliance 3 już niedługo stanie się również dostępny dla użytkowników takich platform jak Xbox oraz PlayStation.

THQ Nordic oficjalnie ogłosiło, że najnowsza odsłona serii trafi na konsole Sony oraz Microsoftu jeszcze tej jesieni. Tytuł zadebiutuje na nowych platformach już niedługo, bo 16 listopada 2023 roku. Gra trafi na aktualne jak i poprzednie generacje konsol PlayStation 4 i PlayStation 5, a także Xbox One oraz Xbox Series X/S. Oprócz tego zdradzono, że obecny w grze tryb wieloosobowy będzie międzygeneracyjny. Oznacza to że, posiadacze starszych i nowszych generacji konsol stworzonych przez te same firmy będą mogli cieszyć się wspólną rozgrywką.

Na chwilę obecną producenci gry nie ujawnili, na jakie zmiany w rozgrywce możemy liczyć. Można jednak przypuszczać, że twórcy odpowiednio zadbają o to aby odpowiednio przystosować sterowanie i interfejs gry do konsol oraz ich kontrolerów.

Najnowsza odsłona Jagged Alliance zadebiutowała na rynku gier w połowie lipca 2023 roku, zgarniając tym samym bardzo dobre oceny na poziomie 81% według serwisu Metacritic oraz 82% w OpenCritic na podstawie recenzji wystawianych przez dziennikarzy. Z "trójki" w dalszym ciągu zadowoleni są również gracze, co można zauważyć po kolejnych recenzjach wystawianych na Steamie, gdzie na ten moment aż 88% recenzji jest pozytywnych. Jak widać powyższe oceny jak i wrażenia graczy pokazują, że posiadacze konsol mają na co czekać.

JA3 - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Strona gry na platformie GOG.com Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games
Komentarze (0)Nick: