STEROWANIE PADEM W JAGGED ALLIANCE 3 W PRAKTYCE

Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

Jak dobrze pamiętacie THQ Nordic jakiś czas temu ogłosiło wiadomość o tym, że już 16 listopada 2023 Jagged Alliance 3 pojawi się na konsolach. Dodatkowo osoby, które zamówią grę w przedsprzedaży na tych platformach uzyskają do nich wcześniejszy dostęp i tym samym pozwolą sobie na rozpoczęcie gry na 48 godzin jeszcze przed jej oficjalną premierą.

W tym momencie pewnie niektórzy z Was już zastanawiają się nad tym w jaki sposób wrażenia z turowej gry strategicznej przełożą się na grze na konsoli. Czy korzystanie z kontrolera innego niż myszka i klawiatura będzie komfortowe tak jak dotychczas czy jednak może sprawić kłopoty?

Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie wydawca wraz z producentem gry przygotowali i opublikowali w serwisie YouTube dwa wnikliwe filmiki, które oferują kompleksowe spojrzenie na rozgrywkę w Jagged Alliance 3. Materiały te dokładnie pokazują w jaki sposób gra radzi sobie z kontrolerami zamiast tradycyjnego zestawu składającego się z myszy i klawiatury.

JAGGED ALLIANCE 3 - PRZEWODNIK PO KONTROLERZE PLAYSTATION

JAGGED ALLIANCE 3 - PRZEWODNIK PO KONTROLERZE XBOX

Gra trafi na aktualne jak i poprzednie generacje konsol PlayStation 4 i PlayStation 5, a także Xbox One oraz Xbox Series X/S. Oprócz tego wiadomo, że obecny w grze tryb wieloosobowy będzie międzygeneracyjny. Oznacza to że, posiadacze starszych i nowszych generacji konsol stworzonych przez te same firmy będą mogli cieszyć się wspólną rozgrywką. Według informacji podanych przez THQ Nordic gra ma być sprzedawana w cenie 59,99€ (ok. 268,00zł).

JA3 - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Strona gry na platformie GOG.com Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games
Komentarze (0)Nick: