NOWE ŹRÓDŁO DOWNLOADU DLA JA2 1.13!

Modyfikacje

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że całe repozytorium JA2 1.13 przeniosło się z SVN do GitHuba. Teraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie nowym oficjalnym źródłem danych dla 1.13 utworzyli automat, który po wydaniu każdej aktualizacji, nawet najmniejszej, tworzy automatycznie od razu gotową paczkę 1.13 i to w każdej wersji językowej.

W podanym poniżej downloadowym linku, będzie informacja o ostatnich wykonanych zmianach dla tego projektu, natomiast jak zejdziemy na sam dół tej strony, to znajdziemy tam odnośniki do najnowszych wydań JA2 1.13 i to wielu odmianach językowych. Wystarczy kliknąć na interesujący nas wariant i od razu zacznie się ściaganie. Instalacja jest taka sama jak w naszym dziale download, czyli ściągnij - wypakuj - kopiuj - wklej - graj.

DOWNLOAD JA2 1.13 NA GITHUB

JA2 1.13 - dyskusja na forum
Autor: Redakcja JACenter, 5 komentarzy · 464 czytań
Komentarze (5)
 • Avatar użytkownikaBartas

  Witam. Mam problem podczas tworzenia postaci w IMP. Podczas wyboru "Umiejętnośći" wywala błąd "unhandled exception. Unable to recover" i cofa do pulpitu. Jakieś rady jak to naprawić?

 • Avatar użytkownikaluk3Z

  Trzeba kliknąć zielony przycisk "New issue" i załczyć logi z gry.
  https://github.com/1dot13/source/issues
  Najlepiej jest napisać na forum i załączyć logi które bedą potrzebne po odpowiedzi developerów:
  https://thepit.ja-galaxy-forum.com/inde ... rm_id=216&

 • Avatar użytkownikaBartas

  Spoko dzięki. Odpaliłem sobie zwykłą wersje z patchem Straciatella. Ta nowa wersja zajefajna ale ma trochę błędów jak np. Bronie automatyczne podczas walki strzelają ogniem pojedynczym zamiast full auto

 • Avatar użytkownikaDejw

  A gdzie szukać najświeższej wersji stabilnej?

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Najnowsza wersja stabilna, to nadal numer 7609 https://jagged-alliance.pl/plik215/. Opisywana w tym newsie wersja jest rozwojowa i do niej nie ma jakiejkolwiek stabilnej.
Nick: