JA2 1.13 ZMIENIA ŹRÓDŁO SWOICH DANYCH NA GITHUBA

Modyfikacje

Od samego początku powstania JA2 1.13, jego głównym repozytorium było SVN. Niestety miesiąc temu z nieznanych nikomu przyczyn, utracono dostęp do tej formy kontroli wersji. Po dłuższym oczekiwaniu opiekunowie projektu zdecydowali o przeniesieniu całości materiału na GitHub, który od teraz będzie nowym systemem nadzoru poszczególnych zmian. Najnowsze odsłony najpopularniejszych modyfikacji w nowym systemie, można już ściągać z naszego działu Download. Zapraszamy, miłego grania.

DZIAŁ DOWNLOAD

Przeniesienie modyfikacji na GitHuba spowodowało też zmianę nazewnictwa poszczególnych odmian, dlatego poniżej przedstawiamy od razu ich znaczenie oraz nowe linki.

 • Rev  (Revision) - jest to ogólna wersja aktualnie rozwijana i ma ona zastosowanie dla obydwu danych:
 • kodu źródłowego,
 • pozostałych plików gry.
 • Zdecydowanie na plus jest o wiele łatwiejsze ściąganie tych danych, ponieważ nie trzeba już kombinować z instalowaniem innych programów, kopiowaniem i wklejaniem linków, tworzeniem nowych folderów itd. Teraz wystarczy kliknąć na zieloną zakładkę CODE znajdującą się w prawym górnym rogu, a następnie na zakładkę DOWNLOAD ZIP i gotowe i rozpoczyna się ściąganie plików.

  Śledzenie wersji też jest o wiele prostsze, gdyż tutaj GitHub operuje na tak zwanych COMMITS'ach, czyli rewizjach poszczególnych zmian. Wystarczy kliknąć w prawym górnym rogu na zakładkę COMMITS i od razu mamy dostęp do informacji o najnowszej odsłonie JA2 1.13. Tutaj nazewnictwo pozostaje takie same, jedynie linki prowadzą już do GitHuba, a nie do SVN.

 • Gr  (Game revision) - jest to numer wersji samego pliku EXE,
 • Dr  (Data revision) - jest to numer wersji pozostałych plików gry.
 • JA2 1.13 - dyskusja na forum JA2 1.13 - kod źródłowy JA2 1.13 - pozostałe pliki gry JA2 1.13 - wersje kodu źródłowego JA2 1.13 - wersje pozostałych plików gry
  Komentarze (0)  Nick: