ALTERNATYWNA WERSJA PROJEKTU AIMNAS - BRAINMOD

Modyfikacje

1. BRAINMOD - znakomity i dobrze znany AIMNAS, czyli Alpha Item Mod, New Attachment System, jest modyfikacją, która opiera się na dwóch podstawowych składnikach. Pierwszym z nich są sektory wykonane zupełnie na nowo i dodatkowo również to, że są one przeogromne (wielokrotnie większe niż oryginalne). Z kolei drugim elementem są bronie i przedmioty, które do podstawowego ich zestawu z JA2 1.13, dodaje swoje własne w liczbie kilku tysięcy.

Problemem jest tylko to, że projekt AIMNAS cały czas jest w fazie produkcji, lecz już od dawna nie otrzymuje aktualizacji i w połączeniu z najnowszymi wersjami 1.13, powoduje wiele rożnego rodzaju błędów, które czasami wręcz uniemożliwiają satysfakcjonującą rozgrywkę.

Znalazł się jednak moder o pseudonimie SUN-ALF, który zaktualizował AIMNAS do najnowszych wersji 1.13 w ten sposób, że usunął pierwszy składnik, czyli mapy, a ten drugi związany z kilkoma tysiącami sztuk broni i przedmiotów pozostawił. Dzięki temu mamy w pełni działający AIMNAS na oryginalnych klasycznych mapach.

JA2 1.13 BRAINMOD

2. IMPROVED AI + MODPACK - ten projekt też zaktualizowaliśmy do najnowszej wersji, ponieważ on także zawiera w sobie BRAINMODA i to w połączeniu z kilkoma różnymi modyfikacjami, a mianowicie:

 • Arulco Revisited,
 • Azazel Maps,
 • Night Ops,
 • TypeP,
 • Wildfire Maps.
 • IMPROVED AI + MODPACK

  Niestety inne wersje językowe w tym polska, już od jakiegoś czasu nie są wydawane przez autora moda, dlatego na chwilę obecną dostępna jest tylko angielska jej odmiana.

  3. JA2 1.13 BETA - do kompletu, podstawowe wersje rozwojowe 1.13 też otrzymały najnowszy numer.

  JA2 1.13 BETA PL

  JA2 1.13 BETA ENG

  Brainmod - oficjalna strona
  Komentarze (0)  Nick: