09: Modyfikacje » JA2 1.13 - Modyfikacje »

Brainmod (Gr_9389) (Dr_2650)

Brainmod (Gr_9389) (Dr_2650)
Data aktualizacji: 02 lip 2022 11:03 Pobrań: 235 Download!
Znakomity i dobrze znany AIMNAS, czyli Alpha Item Mod, New Attachment System, jest modyfikacją, która opiera się na dwóch podstawowych składnikach. Pierwszym z nich są sektory wykonane zupełnie na nowo i dodatkowo również to, że są one przeogromne (wielokrotnie większe niż oryginalne). Z kolei drugim z nich są bronie i przedmioty, które do podstawowego ich zestawu z JA2 1.13, dodaje swoje własne w liczbie kilku tysięcy.

Problemem jest tylko to, że projekt cały czas jest w fazie produkcji, lecz już od dawna nie otrzymuje aktualizacji i w połączeniu z najnowszymi wersjami 1.13, powoduje wiele różnego rodzaju błędów, które czasami wręcz uniemożliwiają satysfakcjonującą rozgrywkę.

Znalazł się jednak moder o pseudonimie SUN-ALF, który zaktualizował AIMNAS do najnowszych wersji 1.13 w ten sposób, że usunął pierwszy składnik, czyli mapy, a ten drugi związany z kilkoma tysiącami sztuk broni i przedmiotów pozostawił. Dzięki temu mamy w pełni działający AIMNAS na oryginalnych klasycznych mapach.

W przypadku chęci zagrania w BRAINMODA w połączeniu z kilkoma innymi modyfikacjami, to w tym celu należy sięgnąć po MODPACKA.


INSTRUKCJA INSTALACJI
1. Najpierw instalujemy oryginalne JA2
2. Na to nakładamy JA2 1.13 BETA
3. Na końcu nakładamy na wszystko Brainmoda

Brainmod - oficjalna strona
Komentarze (0)Nick: