PŁEĆ PIĘKNA TAKŻE OTRZYMAŁA SWOJĄ NOWĄ STYLIZACJĘ

Modyfikacje

To w takim razie mamy już graficzny komplet. Wszystkie trzy postacie, czyli normalny i duży mężczyzna oraz kobieta, otrzymały nowe animacje. Zmiana ubioru pokazywana bezpośrednio na najemniku, w zależności od tego co nakładamy na niego w jego inwentarzu, to było coś, czego brakowało od samego początku powstania naszej ulubionej turówki. Dlatego jesteśmy mocno przekonani, że projekt ten doda trochę nowego życia, powiewu świeżości oraz jeszcze większej satysfakcji z rozgrywki w tej grze. Duże gratulacje oraz podziękowania dla głównego projektanta tej modyfikacji Asdowa oraz pozostałych autorów, za fantastyczną pracę oraz rezultaty.

JA2 1.13 BETA PL

JA2 1.13 BETA ENG

Teraz jak się mają te nowe kreacje graficzne w stosunku do naszych przeciwników. Otóż wedle informacji uzyskanych od autorów moda, wszystkie filtry nowego ubioru działają również i na nich. Więc np. jeśli atakujący nas żołnierz Deidranny będzie miał w swoim ekwipunku odpowiednią kamizelkę, plecak oraz broń, to jednocześnie będą one widoczne bezpośrednio na jego ciele.

Dodatkowo stworzono specjalne pliki konfiguracyjne xml, gdzie można wedle własnego uznania utworzyć armię królowej, np. w jednolitym wojskowym wariancie. Na pewno wielu z Was pamięta modyfikację Blue Dawn Mod lub Combat Evolved z JA Back in Action, gdzie gdy tylko pojawiła się możliwość edycji postaci, to od razu powstało kilka projektów ujednolicających ubiór żołnierzy. Spodziewamy się, że i również w przypadku JA2 1.13, ktoś pokusi się o takie rozwiązanie.

JA2 1.13 - dyskusja na forum Nowe animacje - oficjalne forum
Komentarze (0)Nick: