SAMODZIELNE AKTUALIZOWANIE JA2 1.13 - CZĘŚĆ III: POLSKA WERSJA

Modyfikacje

W ostatniej części publikacji o samodzielnym aktualizowaniu modyfikacji JA2 1.13, zaprezentujemy Wam jak wykonać jej polską wersję. Pomimo że angielski jest wszechobecny w każdej grze i dzisiaj chyba mało kto ma z nim jakiś większy problem podczas grania, to i tak, co jest chyba oczywiste, każdy preferuje krajową lokalizację. Daje ona nieoceniony komfort podczas korzystania z rozgrywki, swobodę poruszania się po całej grze i jej ustawieniach, a przede wszystkim pozwala na pełniejsze jej zrozumienie oraz daje większą satysfakcję i nieraz unikalne doświadczenia.


EDIT: 11.11.2022. Źródła danych skąd ściągamy pliki zostały zmienione. Aktualizacja jest W TYM NEWSIE.

1. PLIKI GRY

Pierwsza część polonizacji, to pliki gry z poniższego linku, które ściągamy przy użyciu metody opisanej w tym newsie. Po ich uzyskaniu wszystko kopiujemy i wklejamy do naszej gry.

JA2 1.13 - polska wersja

JA2 1.13 - pozostałe wersje językowe


2. PLIKI EXE

Druga część polonizacji, to plik exe. Kompilujemy go zgodnie z metodą opisaną w tym newsie. Natomiast przed uruchomieniem samej kompilacji należy dokonać dosłownie jednej zmiany.

Po ściągnięciu wszystkich plików, z których składa się kod źródłowy, a z którego po kompilacji powstanie nasz plik exe, w katalogu "Build" będzie plik o nazwie "Language Defines.h". Otwieramy go (można użyć systemowego notatnika lub programu Notepad++) i w linijkach pomiędzy 87 a 93, aktywujemy język polski, tak jak na zdjęciu poniżej. Zapisujemy zmiany. Kompilujemy kod źródłowy i gotowe.

Aktualizowanie JA2 1.13 - dyskusja na forum
Komentarze (0)Nick: