THQ Nordic ogłosi dwie nowe gry na Gamescom. Czy jedną z nich będzie JA?

Jagged Alliance

Ostatni raz o tym co dzieje się wokół nowej odsłony Jagged Alliance informowaliśmy na początku grudnia ubiegłego roku. Poruszyliśmy wówczas kwestię pojawienia się oficjalnej strony Jagged Alliance, która powstała za pośrednictwem nowego wydawcy gry - THQ Nordic. Jednak od tamtej pory nic się nie zmieniło, więc próżno na niej szukać przydatnych informacji. Jakiś czas temu szwedzki wydawca zdradził swoje plany dotyczące gier jakie zostaną pokazane na nadchodzących targach Gamescom.

Na niemieckie targi THQ Nordic zabiera w sumie osiem tytułów. Cztery z nich będzie można wypróbować na specjalnie przygotowanym stoisku, zaś pozostałe zostaną udostępnione za tzw. "zamkniętymi drzwiami". Oprócz tego firma również zapowiedziała, że w trakcie trwania imprezy zaprezentuje dwa, jeszcze nieujawnione przez siebie tytuły.

Na powyższej grafice możemy zobaczyć jakie gry zostaną zaprezentowane na zbliżających się targach. Dwa nieujawnione tytuły są przedstawione jako część obrazka. Jeden pokazuje zachód słońca na czerwonym niebie. Drugie zaś prezentuje niebieskie tło, które być może jest oceanem bądź chmurami - z szalikiem falującym na wietrze. Oczywiście opis ten niewiele nam mówi, ale są to już jakieś wskazówki.

My największe nadzieje pokładamy jednak w tym, że jedną z tych dwóch niezapowiedzianych gier będzie nowe Jagged Alliance do którego wydawca nabył prawa w 2015 roku. Pod koniec ubiegłego roku została także uruchomiona już wspomniana oficjalna strona gry, ale poza komunikatem "Wkrótce" oraz logiem THQ Nordic nie znajdziemy na niej niestety nic więcej.

Czy jedną z tych dwóch gier będzie nowe Jagged Alliance? O tym przekonamy się podczas targów Gamescom, które odbędą się w dniach 21 - 25 sierpnia w Kolonii.

Jagged Alliance: Rage! - strona oficjalna
Komentarze (0)Nick: