Zestawienie stron o tematyce Jagged Alliance

Jagged Alliance CenterJesteśmy chyba jedną z kilku ostatnich stron i to na całym świecie, gdzie staramy się na miarę naszych możliwości, trzymać rękę na pulsie odnośnie tego, co się dzieje na scenie gier Jagged Alliance i systematycznie Was o tym informować. Tych portali tętniących jeszcze życiem można co prawda policzyć na palcach jednej ręki, lecz tych drugich, już od dawna "martwych", jest jeszcze sporo i nimi chcielibyśmy się z Wami dzisiaj podzielić, ponieważ nadal zawierają bardzo cenne materiały i informacje.

Rozpiętość serwisów, które jeszcze się ostały i działają jest spora, a ich tematyka dotyczy praktycznie każdej części naszej ulubionej gry taktycznej, zaczynając od JA1, przez JA2 Wildfire, a na JA Flashback kończąc. Niektóre są małe, a inne duże, ale każda z nich zawiera nieraz unikatowe źródła różnych danych, a przede wszystkim poprzez komentarze i fora dyskusyjne z przed nawet kilkunastu lat, możemy przejrzeć historię tworzenia się społeczności i świata gier Jagged Alliance.

ZESTAWIENIE STRON O TEMATYCE JAGGED ALLIANCE

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do przejrzenia wyżej wymienionych stron. Z pewnością niejednemu z Was przypomną się stare dobre czasy, jakie Jagged miał w tamtych latach, które oczywiście wszyscy mamy nadzieję, że kiedyś do nas w końcu wrócą. Link do stron dodaliśmy również na stałe na stronie głównej, w lewej kolumnie, w zakładce SERWIS, pozycja LINKI. Jeśli ktoś znalazł by jeszcze jakiś inny działający serwis poświęcony grom Jagged Alliance, to bardzo prosimy o podzielenie się linkiem do niego, w celu dopisania go do listy. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Komentarze (5)
 • Avatar użytkownikaAmd

  JA: Deadly GamesMercenary Contracting Center nie działa albo link jest zły http://jadg.terravirtua.com/

 • Avatar użytkownikaStarchris (NZ)

  No faktycznie, ale jeszcze w środę wieczorem działała. No cóż, kolejna strona padła. Pozostaje już tylko web-archive http://web.archive.org/web/201508160956 ... irtua.com/

 • Avatar użytkownikaAk74

  Fajnie, że jesteście. Bardzo duży i nadal aktywny portal o Jagged Alliance i to w naszym języku. Myślę, że możemy być dumni, bo to nie lada dokonanie.

  I mogę zapewnić, że jest tutaj wielu pasjonatów, którzy choć nie są zarejestrowani i być może się nie udzielają w komentarzach czy na forum, to zaglądają tutaj bardzo regularnie, ciesząc się z każdego newsa :)

 • Avatar użytkownikaDanielS

  Nie widzę projektu J.A.S.P: http://ja-strongpoint.com/index.php
  Jest też blog opisujący mod Arulco Vacations: http://arulco.blogspot.co.ke

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Faktycznie ich nie ma, bardzo dziękujemy za te informacje. Pozdrawiamy.
Nick: