Zmiana serwera dla plików w dziale Download

Jagged Alliance CenterZapewne wielu z Was zauważyło, że ściąganie plików z naszego działu Download, odbywa się teraz troszkę inaczej. Wcześniej mogliście pozyskać Wasze ulubione mody, bezpośrednio z tego działu. Na chwilę obecną, gdy wejdziemy w wybrany przez nas plik i klikniemy na zakładkę "Download", to czynność ta, przeniesie nas do strony, z której to dopiero będziemy mogli zdobyć wybraną przez nas modyfikację. Jako, że dział ten cieszy się ogromną popularnością, to i on sam musiał ulec usprawnieniu, poprzez jego właśnie zmianę.

Dodatkowo zostały uporządkowane modyfikacje na stronie głównej tego serwisu. W lewej kolumnie, na samym dole, została wprowadzona segregacja ze względu na część gry, dla szybszego i łatwiejszego dostępu do wszystkich plików. Teraz oprócz działu Download, będziecie mieli szybki dostęp do każdego moda ze strony głównej JACenter.

Wszystkie pliki zostały sprawdzone pod kątem poprawności, lecz gdyby się okazało, że wybrany przez Was mod lub inny plik, nie jest tym, który powinien być po ściągnięciu, to bardzo prosimy o informacje w komentarzach pod opisem tego pliku, a bardzo szybko sprawdzimy to i naprostujemy sytuację.

Z racji tego, że już niedługo ruszają pracę nad Jagged Alliance Flashback, to również postanowiliśmy ruszyć z akcją uaktualnienia wszystkich modyfikacji do ich najnowszych wersji. Niektóre z nich są naprawdę "Outdated", dlatego postaramy się w przeciągu następnego miesiąca, aby przed rozpoczęciem właściwych działań nad JA Flashback, wszystkie pliki i mody w naszym dziale Download, były jak najbardziej aktualne.

Serwis JACenter - dyskusja na forum
Komentarze (2)
  • Avatar użytkownikaImport-Export

    A opcja importuj do czego służy???

  • Avatar użytkownikalukasamd

    @up:
    Jeżeli masz swoje konto na MEGA, dzięki tej opcji możesz szybko "skopiować" plik na swoje konto. Nie musisz go pobierać i wrzucać ponownie na inne konto. Jeżeli ktoś ma swoje ulubione mody, może tak je łatwo wrzucić na swoje konto. Nawet gdyby (odpukać) coś stało się z JACenter, będzie miał do nich dostęp.
Nick: