Nowości w serwisie JACenter

Jagged Alliance CenterZa nami udany start na Kickstarterze nowej odsłony JA2. Pomimo wszelkich przeciwności losu, udało się zebrać wymaganą sumę i jeśli wszystko dobrze się potoczy, to w okolicach połowy przyszłego roku, gra będzie gotowa do wydania. Również i u nas dzieje się wiele, fani jak zwykle są bardzo aktywni i przez cały czas starają się utrzymać przy życiu Waszą ulubioną grę, poprzez tworzenie nowych narzędzi i modyfikacji do Jagged Alliance 2. Zapraszamy do lektury nowości, jakie pojawiły się u nas w przeciągu ostatniego tygodnia.

1. DBB-MOD 1.13(4870) IoV v923 - już od dłuższego czasu było wiadomo, że słynny DBB dodający do standardowej wersji 1.13 około 2600 nowych przedmiotów (bronie, dodatki, amunicja, osłony i inne), jest niekompatybilny z najnowszą, oficjalną i stabilną wersją JA2 1.13(4870), lecz dzięki użytkownikowi Piotr_1987, od razu się to zmieniło. W dziale Download można ściągnąć gotową pełną wersję DBB moda przeznaczonego dla JA2 1.13(4870).

DBB-MOD 1.13(4870) IoV v923

2. Powiększony skład najemników - wielokrotnie, wielu użytkowników, co jakiś czas pytało, czy istnieje modyfikacja do najnowszej wersji JA2 1.13(4870), dająca możliwość zagrania 8 najemnikami w jednym składzie w rozdzielczości 800x600 oraz 10 w rozdzielczości 1024x768. Od teraz już można, Starchris wykonał aktualizację tego moda z wersji 4552 do 4870.

POWIĘKSZONY SKŁAD NAJEMNIKÓW DO JA2 1.13(4870)

3. Mod IoV 924 "Peter addon" - jest to mały dodatek (lecz cały czas się rozrasta), autorstwa Piotra_1987, który dodaje nowe uzbrojenie do DBB. Wdrożone są już nowe hełmy (wz.2005, Ops-Core FAST, Mk.7, RBH303, ECH), 3 maski gazowe, 3 headsety, a w planach są między innymi: paczka shotgunów Kel Tec KSG oraz mnóstwo polskiego starego i nowoczesnego sprzętu.

MOD IOV 924 "PETER ADDON"

4. Zaproszenie do sojuszu Mad Dogs - użytkownik MrOwl założył polski sojusz w grze Jagged Alliance Online o nazwie Mad Dogs, do którego bardzo chętnie przyjmie nowych członków, lecz stawia warunki, aby nowi gracze, przede wszystkim mieli na celu wspólną rozrywkę i grę dla przyjemności, a dokładniej rzecz biorąc: początkujący gracze, brak parcia na "Top One", podstawowa wiedza (praktyczna) z zakresu kultury osobistej, język polski na poziomie komunikatywnym. Wszystkich chętnych bardzo serdecznie zapraszamy do przystąpienia do tego przymierza, aby tego dokonać należy wysłać inwitację do listy znajomych, do gracza OneShoot.

POLSKI SOJUSZ MAD DOGS W JA ONLINE

5. Programy informacyjne do JA Online - użytkownik Billykater wykonał aplikację, która zawiera spis wszystkich broni wraz z pełnymi statystykami, z kolei użytkownik Rapax stworzył program, w którym mamy mozliwość symulacji i przeanalizowania każdej możliwej konfiguracji statystyk wszystkich najemników, z każdego poziomu, dostępnych w agencji AIM.

JA ONLINE ARMORY

JA ONLINE MERCENARY PLANNER

6. Pozostałe informacje - jeśli wszystko dobrze pójdzie, to w niedługim czasie, będziemy mogli się cieszyć dwoma nowymi polskimi modyfikacjami. W okolicach późnych wakacji tego roku, planowana jest premiera nowego odświeżonego JA2, a następnie światło powinien ujrzeć projekt wykonywany przez Polską Grupę Moderów, która cały czas aktywnie działa na łamach naszego serwisu. Modyfikacja dodająca wilka do JA2 autorstwa Fallouta152 również jest już prawie na ukończeniu, zostało już tylko wykonać trofea, czyli kły, pazury i futro.

DBB-MOD 1.13(4870) IoV v923 - dyskusja na forum Powiększony skład najemników w JA2 1.13(4870) - dyskusja na forum Mod IoV 924 "Peter addon" - dyskusja na forum Zaproszenie do sojuszu Mad Dogs - dyskusja na forum Programy informacyjne do JA Online - dyskusja na forum
Komentarze (1)Nick: