Polska Grupa Moderska » Polska Grupa Moderów na JACenter

Avatar Polskiej Grupy Moderów na JACenter

Polska Grupa Moderów
Nazwa: PGM (Polska Grupa Moderów)
Data powstania: 8 stycznia 2013r.
Lider: micand1989
ilość członków: 5
Strona oficjalna: www.jagged-alliance.pl
Aktualny projekt: brak


Tworzenie modyfikacji do jakiejkolwiek gry wymaga bardzo dużej wiedzy z wielu dziedzin szeroko pojętej informatyki jak np. programowanie, obróbka grafiki, animacje 3D, tłumaczenie tekstów na języki obce itp. Jeśli jedna osoba zabiera się za stworzenie jakiejś poważnej modyfikacji, to musi mieć w sobie bardzo dużą siłę samozaparcia, umiejętność motywowania samego siebie do dalszej pracy oraz świadomość, że taka praca może potrwać nawet kilka lat. W przeciwnym wypadku zabieranie się w pojedynkę za dużą modyfikację, jest porywaniem się z motyką na słońce. Lecz gdy do boju wkracza dobrze zorganizowana, znakomicie skoordynowana, fantastycznie zarządzana oraz mająca w swoich szeregach mnóstwo niezwykle doświadczonych z różnych dziedzin życia członków, to żadna nawet największa modyfikacja, nie powinna sprawić takiemu zespołowi najmniejszych problemów, a czas potrzebny na jej wykonanie ulega natychmiastowemu skróceniu.

Właśnie taka grupa powstała 8 stycznia 2013 roku na łamach serwisu JACenter. Powołana została ona z inicjatywy naszego wieloletniego i lojalnego użytkownika, który tytułuje się u nas jako micand1989, który jednocześnie został jej liderem, biorąc pełną odpowiedzialność za jej działania.

Głównym zadaniem tej grupy będzie ożywienie już trochę zapomnianej i skostniałej, lecz jakże zasłużonej i bogatej w wielkie sukcesy polskiej sceny moderskiej JA2. Niegdyś była ona jedną z najprężniej rozwijającą się sferą naszego serwisu, z masą fantastycznych moderów i ciągle powstającymi nowymi i ukończonymi projektami modyfikacji. Była znana na całym świecie, a przede wszystkim na Forum Bear's Pit, gdzie czerpali garściami z doświadczenia i wiedzy naszych polskich moderów.

Jak sami widzicie, zadanie które sobie postawili, nie będzie zbyt łatwe do wykonania, lecz cały zespół potwierdził, że absolutnie nie chce iść na żadną łatwiznę, tylko metodą małych kroczków piąć się powolutku z powrotem na szczyt polskiej i światowej sceny moderskiej JA2. Takie nastawienie w naszej ocenie już gwarantuje sukces. Zbytnia nachalność i natychmiastowy pęd do wykonania czegoś, w przeważającej mierze przypadków, prowadzi jedynie do zaniechania danego działania i to w krótkiej perspektywie czasu.

Tak więc ze strony administracji JACenter jesteśmy w pełni spokojni o powodzenie i świetlaną przyszłość tego zespołu. Mogą liczyć na pełne nasze wsparcie i mamy nadzieję, że i na Wasze również. Życzymy powodzenia, samych sukcesów oraz ukończonych projektów.

Autor: Starchris, Brak komentarzy · 15493 czytań
Komentarze (0)Nick: