Jagged Alliance 2: Wildfire (6.0) - Pierwsza walka
Galeria Jagged Alliance 2: Wildfire (6.0) Pierwsza walka   <<     >>  

Dodano: 07 lut 2008 20:05
Komentarzy: 4
Odsłon: 4969
Komentarze (4)
 • Avatar użytkownika1039

  Przeprasza, gdzie można znaleźć plik .sti z Bar'em (paskiem), który umożliwia rekrutowanie 10 najemników do jednego oddziału?

  Chodzi mi o to, by połączyć efekt moda 8/10 najemników z działu download, z oryginalną grafiką, ponieważ nie do końca zadowalają mnie te srebrno-szare grafiki w nowym skinie. Mapę główną Arulco wykonane FENOMENALNIE 9,5 / 10 (drobny błąd z wyświetlaniem grafiki pod drugą, nieużywaną bronią, ale to się da naprawić). Natomiast interface gry, okna ekwipunku, inwentarz sektorach, jebią po oczach jaskrawymi barwami. Motyw ognia przy planszy z zapisanymi grami, itp.

  Udało mi się zostawić fantastyczną mapę Arulco z tymi plakatami, grafikami żołnierzy i mniejszym oknem na listę najemników, natomiast przywrócić wszystkie stare grafiki (okna Ambush, ekwipunków, przycisków itd. z trybu RTS) ale tego jednego, paska dla rozdziałem 800 x 600 (8 najemników) i 1024 x 768 (10 najemników) nie udało mi się ruszyć.

  Czy muszę go edytować ręcznie (i z jakim skutkiem) by osiągnąć dokładnie to, co widać na screenie? (no i by nie było tego minimalnego odstępu między 10 najemnikiem a opcjami i mapą po prawej... bo takie coś też się pojawia wraz z łatką, a tutaj na screenie przyciski są podłużne, nie kwadratowe i przestrzeń tą świetnie zapełniają).

 • Avatar użytkownika1039

  Pytam gdzie można znaleźć .sti ponieważ oryginalny Wildfire nie chciał mi tego wyświetlać. Pokazywał 6 najemników i standardowo większe czarne pole po prawej na wyższych rozdzielczościach.

 • Avatar użytkownika1039

  Pliki, o które mi chodzi, znajdują się w katalogu [b]...:\Jagged Alliance 2\Data\Interface[b/] i zatytuowane są:

  - Bottom_Bar_800x600.sti
  - Bottom_Bar_1024x768.sti

  To one stanowią o tym, jak wygląda ów pasek na dole. Proszę o przesłanie mi pliku (PW) ze screena (jeśli ktoś posiada) lub o pomoc z jego znalezieniu. Linki mile widziane (PW). Dziękuję i przepraszam.

 • Avatar użytkownikaStarchris

  Postępuj z godnie z poniższym poradnikiem. Ciebie by interesował w sumie tylko punkt I, II i III.

  https://jagged-alliance.pl/artykul376/po ... -nowe-tlo/
Nick: