BARDZO DUŻO NOWEJ ZAWARTOŚCI W AKTUALIZACJI 1.4 DO JAGGED ALLIANCE 3

Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

Hamimont Games ogłosiło, że bezpłatna aktualizacja o kryptonimie "Wolf", jest już dostępna na PC jak i na konsolach. Zawiera ona liczne poprawki, a także bezpłatne DLC dla wszystkich posiadaczy Jagged Alliance 3. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun aktualizacji 1.4.

Jednym z najważniejszych elementów tej aktualizacji jest nowa linia zadań zatytułowana jako "U-Bahn", która skupia się wokół odkrywania przez gracza sekretów ukrytych w Grand Chien od czasów II wojny światowej. Zadanie to niesie ze sobą nowe wyzwania, które czekają na graczy w środkowej fazie gry, a także nowe scenariusze z którymi możemy się zmierzyć w kampaniach w końcowych etapach rozgrywki.

AKTUALIZACJA 1.4 ZAWIERA:

 • nowa linia zadań zatytułowana jako "U-Bahn".
 • nowy system transportu podziemnego.
 • siedem rozbudowanych map w kompleksie laboratoryjnym.
 • odnowiony ekran konfliktu.
 • wielokrotny wybór ekwipunku.
 • przerobioną skrytkę sektorową.
 • zmiany w niektórych operacjach.
 • odnowiony ekran konfliktu.
 • dodatkowe poprawki i udoskonalenia.
 • Gra jest już dostępna na aktualnych jak i poprzednich generacje konsol PlayStation 4 i PlayStation 5, a także Xbox One oraz Xbox Series X/S. Oprócz tego wiadomo, że obecny w grze tryb wieloosobowy jest międzygeneracyjny. Oznacza to że, posiadacze starszych i nowszych generacji konsol stworzonych przez te same firmy będą mogli cieszyć się wspólną rozgrywką, a sugerowana cena detaliczna to 59,99€ (ok. 268,00zł). Na platformie Steam jest także dostępna demonstracyjna wersja gry. Demo pozwala zwiedzić i wyzwolić z rąk Legionu początkowy sektor, czyli wyspę Ernie.

  PATCH 1.4.0 - KRYPTONIM WOLF

  JA3 - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Strona gry na platformie GOG.com Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games
  Komentarze (3)
  • Avatar użytkownikaM'cin

   Ja poczekam, aż skończą tę grę, aktualnie ilość nowych treści sprawia wrażenie otwartej bety...

  • Avatar użytkownikaluk3Z

   Gra już wygląda o niebo lepiej niż z tymi dresiarzami w maseczkach jak na początku :P

  • Avatar użytkownikaBociek

   Z rzeczy mi brakuje:
   1. możliwość zatrudnienia większej ilości najemników, forsy juz mam tyle ze tylko napychać kieszenie (ok. 2 mln)
   2. dawnego podejścia do wyposażenia - co to za uproszeczenie sila na ilosc wyposazenia, dawniej trzeba bylo myśleć o plecakach, magazynkach a teraz to takie westland tylko z najemnikami (klimat niby jest ale zbyt cukierkowy, a może ja już stary jestem ?
   3. Fabuła jest liniowa na max-a i trzeba poszczególne operacje robić w kolejności lub w odpowiednim momencie. Dopiero z poradnika dowiedziałem się ,spoiler> jak dorwać zielony kamień, niby gdzieś tam była info ze jest u Biff-a, ale nie chciałem go zabijać, dopiero później jak wyleczyłem larrego z nałogu przeczytałem, że należy wtedy iść uratować Biff-a z wyleczonym larrym wtedy odda diament.
   4. Modyfikacje broni - o jak wkurzaja, co ktoras sie nie uda - magic ma 99 mechaniki a i tak co 5-6ta sie nie udaje. Efekt trzeba wcisnac load, tylko wkurzajaca strata 10 sekund, zamiast zostawić ograniczenie możliwości wykonania modyfikacji broni po x wspolczynniku.
   5. Za mały wybór broni - ja chce 3.13 z tons of guns :) w koncu mnie stać na snajperkę dla każdego :D
   6. Za dużo kasy - po 2 kopalniach i wykonaniu diesela, nie wiadomo co z kasą robić. (gram na średnim poziomie trudności)
  Nick: