JA3 SCHODZI DO PODZIEMIA. JUŻ NIEDŁUGO PREMIERA DUŻEJ AKTUALIZACJI.

Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

Jagged Alliance 3 w dalszym ciągu się rozrasta. Haemimont Games wraz z wydawcą THQ Nordic ogłosili, że gra w przyszłym tygodniu otrzyma bezpłatną aktualizację o kryptonimie "Wolf". Będzie ona dostępna na PC jak i na konsole i doda do gry nową linię zadań fabularnych zatytułowaną jako "U-Bahn".

Wspomniany patch pozwoli graczom odkryć sekrety Grand Chien, ukryte od czasów II wojny światowej. Jednak aby tego dokonać nasi najemnicy będą musieli stawić czoła potężnym przeciwnikom chroniących skrytkę. Aktualizacja 1.4 doda do świata gry także siedem nowych map znajdujących się w podziemnym kompleksie laboratoryjnym połączonym systemem transportu podziemnego. Oprócz tego gracze mogą spodziewać się szeregu ulepszeń w oparciu o opinie społeczności.

Należą do nich w szczególności poprawiony widok satelitarny, odnowiony ekran konfliktu, wielokrotny wybór ekwipunku, przegląd skrytki sektorowej, poprawki niektórych operacji oraz wiele innych mniejszych poprawek i ulepszeń.

Gra jest już dostępna na aktualnych jak i poprzednich generacje konsol PlayStation 4 i PlayStation 5, a także Xbox One oraz Xbox Series X/S. Oprócz tego wiadomo, że obecny w grze tryb wieloosobowy jest międzygeneracyjny. Oznacza to że, posiadacze starszych i nowszych generacji konsol stworzonych przez te same firmy będą mogli cieszyć się wspólną rozgrywką, a sugerowana cena detaliczna to 59,99€ (ok. 268,00zł). Na platformie Steam jest także dostępna demonstracyjna wersja gry. Demo pozwala zwiedzić i wyzwolić z rąk Legionu początkowy sektor, czyli wyspę Ernie. Aktualizacja 1.4 trafi do Jagged Alliance 3 na wyżej wymienione platformy już 18 grudnia.

JA3 - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Strona gry na platformie GOG.com Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games
Komentarze (2)
  • Avatar użytkownikaHusarz

    Czy do Jagged Alliance 3 powstaną również tutaj poradniki coś jak przykładowo dla JA2, poradnik dotyczący podstaw, postaci, broni, i przedmiotów itp. Gra jak dla mnie jest mega dobra, mam w niej ponad 100h i po wyjściu patcha 1.4 pewnie odpalę kampanię 3 raz. Ale czasem w takich poradnikach można dowiedzieć się nowych rzeczy miałem tak np. z poradnikami w JA2. :)

  • Avatar użytkownikabzbociek

    gra jest spoko, ale dla mnie zbyt mało w niej możliwości kombinowania - w ja2 miałeś zawsze dylemat jak upakować amucję i jakiego typu. W ja3 masz to zbyt prosto rozwiazane, ja rozumiem, że dla wielu kombinowanie z kamizelkami bylo beee bo oni chcieli sie strzelac do razu, ale dla mnie własnie stanowiło o sile tej gry. Ile czasu spedzilem w ja 2.13 by wybrac najlepsza snajperke, najlepszy karabin, czy najlepszy zestaw dla szpiega.
    A propo szpiega, w ja3 nie ma takiej opcji, a szkoda, bo kolejne misje w ja3 to leca tak samo - rozpoznanie lokalziacja i strzelanie. a w ja2 masa czasu schodziła na taktykę - skasuję tego po cichutku, zajmę tamto miejsce skad bedzie ostrzal i dopiero zaczynam. tu taktyka jest duzo mniej wazna :(
Nick: