DZISIAJ PREMIERĘ MA PATCH 1.3 "VICKY" NA KONSOLE

Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

Po około tygodniu od wypuszczenia tego patcha na komputery stacjonarne, można śmiało rzec, że wedle recenzji oraz opinii z różnych źródeł, jest to jak dotąd najlepsza aktualizacja dla JA3. Od samego początku bardzo brakowało sklepu Bobiego Raya, który niewątpliwie należy uznać za integralną i nierozerwalną część rozgrywki w świecie Jagged Alliance, a teraz dostępnego również na konsolach PlayStation oraz Xbox.

Bardzo duża ilość narzekań podczas grania w najnowszą odsłonę płynęła z powodu bardzo małej dostępności amunicji do broni. Trzeba było ją rozważnie i oszczędnie używać, przeszukiwać wszystkie zakamarki i schowki lub samodzielnie ją wytwarzać. Trzeba tu nadmienić, że Twórcy najprawdopodobniej celowo tak skonstruowali ten aspekt, aby grając w JA3 można było poczuć w jak największym stopniu taktyczny klimat.

Po tej aktualizacji na pewno gra się prościej, więc balans gry zapewne się przynajmniej lekko zmienił, o ile oczywiście ma się odpowiednie fundusze, a gdyby nawet tego nie było, to są odpowiednie mody, które np. mogą spowodować, że kopalniom nie będą kończyć się zasoby i stale będą generować dla nas gotówkę.

Trzeba też przyznać Twórcom to, jak bardzo wsłuchują się w komentarze graczy oraz fanów i wdrażają najbardziej potrzebne zmiany przez nich zaproponowane. Gdyby tego było mało, to w dodatku wszystkie te aktualizacje są do pobrania i wdrożenia za darmo dla każdego, kto tylko kupił grę. Można wręcz powiedzieć, że przypominają się stare dobre czasy, kiedy to gracz był na pierwszym miejscu. Mogli by być wzorem dla innych deweloperów.

JA3 - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Strona gry na platformie GOG.com Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games
Autor: Redakcja JACenter, 1 komentarz · 333 czytań
Komentarze (1)
  • Avatar użytkownikaMarian

    To jest bardzo przykre że JA3 wychodzi szumnie jako kontynuacja wielkiego hitu jakim jest JA2 bo niestety mechaniką rozgrywki nie dorasta mu do pięt, niestety żal mi tych którzy pieją z zachwytu że dodano sklep Bobby Ray's w łatce 1.3. Według mnie powinien on być dodany w wersji 1.0 jako integralna część gry jak dla mnie to kpiną są słowa "Gdyby tego było mało, to w dodatku wszystkie te aktualizacje są do pobrania i wdrożenia za darmo dla każdego, kto tylko kupił grę. Można wręcz powiedzieć, że przypominają się stare dobre czasy, kiedy to gracz był na pierwszym miejscu. Mogli by być wzorem dla innych deweloperów" ... jak dla mnie kpiną jest żę ta gra nie ma ich od początku.
Nick: