PATCH 1.2.0 - KRYPTONIM "BUNS" JEST JUŻ DOSTĘPNY!

Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

Z racji tego, że Buns w JA3 ma charakter perfekcjonistki, to jej aktualizacja przynosi szeroką listę ulepszeń, zmian oraz innych dodatków, które mają na celu zagwarantować jeszcze lepszy odbiór poszczególnych walk oraz niezapomniane wrażenia z rozgrywki. Nawet na swoim banerze Buns nalega, aby pobrać i zapoznać się z nowymi technikami, żeby być bardziej efektywnym i dodać wysokiej jakości każdej następnej bitwie.

Podkreślono kilka najważniejszych zmian, które przyniósł ze sobą najnowszy patch, a mianowicie:

 • Przyspieszenie czasu tury przeciwnika, aby skrócić czas oczekiwania. Przycisk "Szybka prędkość" zastąpił komunikat "Zakończ turę" podczas rundy przeciwnika.
 • Niecelne ataki mogą przypadkowo trafić w inne części ciała.
 • Tryby strzelania z broni podczas swobodnego celowania, można teraz przełączać używając skrótu swobodnego celowania podczas planowania ataku.
 • Lista zmian jest bardzo długa i wieloaspektowa, a zahaczają one między innymi o takie segmenty gry jak walka, eksploracja, inwentarz najemnika, widok satelitarny, skrypty misji czy interfejs żytkownika. Z wszystkimi ulepszeniami możecie się zapoznać dokładnie w linku podanym ponizej.

  PATCH 1.2.0 - KRYPTONIM BUNS

  JA3 - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Strona gry na platformie GOG.com Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games
  Autor: Redakcja JACenter, 7 komentarzy · 425 czytań
  Komentarze (7)
  • Avatar użytkownikamarcinl0

   Niestety z najnowszą łatką nie działają poprzednie mody i nawet nie da się teraz rozwinąć-przesunąć ich listy w mod manager - a łatka wręcz zmusza do ich całkowitego powyłączania i to wszystkich modów. Wręcz wygodniej gra się w poprzednią wersję 1.1.1.a GOG w tej wersji nie ma takich problemów z potrzebnymi modami. Trochę to bez sensu i wręcz zniechęca do grania w JA3. Czekam jednak przynajmniej na AKTUALIZACJA 1.3 - POWRÓT SKLEPU BOBBY'EGO RAYA - to dopiero odmieni grę. (PS "zahaczać" jest jednak przez samo h trochę to razi w tekście).

  • Avatar użytkownikaStarchris

   Faktycznie wkradł się błąd. Dziękujemy za zauważenie. Pozdrawiamy

  • Avatar użytkownikaLegolas

   Pytanie do tych co już grali lub zamierzają. Opłaca się grać teraz, czy warto poczekać aż wyjdą te wszystkie planowane updejty. Bo jak tak patrzę teraz ile tego dodali to na premierę dali nam chyba niedokończoną grę a cholera wie ile jeszcze w przyszłości dodadzą ...

  • Avatar użytkownikaStarchris

   Z dość dużej ilości komentarzy na różnych forach wynika, że wielu grających lub tych którzy już grali, zamierzają wrócić do tej gry po jakimś czasie, ponieważ jest naprawdę bardzo dobra, więc jak teraz zagrasz to bardzo prawdopodobne, że później będziesz chciał ją przejść jeszcze raz.

   Natomiast jeśli jeszcze w ogóle nie grałeś, to jednak zalecamy poczekać na kolejną aktualizację, która ma dodać sklep Bobiego Raya, który może dużo pozmieniać w balansie gry lub dostępności broni.

  • Avatar użytkownikamarcinl0

   Tak, patch 1.3 z Bobby Rays to absolutne minimum i powinno tak być już od początku szczególnie przy brakach porządnej amunicji - wielokrotnie o tym pisałem na oficjalnym forum i dobrze że Twórcy JA3 wczytują się w uwagi Graczy. Ale jak już czekać z poważnym zagraniem to - jak piszą na forach i przy niekompatybilności poprzednich przydatnych modów - aż do zapowiedzianej większej aktualizacji 1.4 (poprawiony widok satelitarny i inwentarz sektora) - a najlepiej aż do ostatniej zapowiedzianej poprawki 1.5 - wtedy już powinno się grać w JA3 tak dobrze jak to powinno być od początku. Ale rozumiem Twórców JA3 - przecież stworzyli po prawie ćwierć wieku całkowicie nową grę zasadniczo odmienną od legendarnego JA2 - "nie od razu Kraków zbudowano".

  • Avatar użytkownikamarcinl0

   Naprawdę problemem JA3 jest niekompatybilność poprzednio wydanych bardzo przydatnych modów przede wszystkim z najnowszym patchem 1.2 (nawet nie da się teraz rozwinąć-przesunąć ich listy w mod manager - a łatka wręcz zmusza do ich całkowitego powyłączania i to wszystkich modów) - jak to rozwiązać.

   (Czy pozostaje tylko czekać na ostatni zapowiedziany patch 1.5 i dopiero pod niego powstaną działające nowe mody).

  • Avatar użytkownikaStarchris

   Tak samo było w przypadku JA Back in Action, gdzie mody działały tylko do wersji bodajże 1.06f, natomiast następne aktualizacje spowodowały niekompatybilność zdecydowanej większości modów. A że to już było dobre kilka miesięcy po premierze, to nikt z autorów modyfikacji już do nich nie wracał i ich nie uaktualniał.

   W przypadku JA3 może być bardzo podobnie. Im dłuższy czas minie po premierze, tym większa ilość modów będzie niekompatybilna, bo autorzy nie będą już do nich wracać i ich uaktualniać.
  Nick: