JAGGED ALLIANCE 3 ZMIERZA NA KONSOLE! PREMIERA WKRÓTCE!

Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

THQ Nordic i Haemimont Games ogłosiły właśnie, że Jagged Alliance 3 zostanie wydany na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X. Mimo że, gra po raz pierwszy ukazała się na komputerach 14 lipca to już wtedy po cichu mówiło się o tym, że gra pojawi się także na innych platformach.

Według informacji podanych przez THQ Nordic gra ma być sprzedawana w cenie 59,99€ (ok. 268,00zł). Niestety nie ogłoszono jeszcze daty premiery, ale wiele wskazuje na to, że minie trochę czasu zanim zostanie ona ujawniona. Oprócz zapowiedzi konwersji gry na inne platformy wypuszczono także nowy zwiastun filmowy, który możecie obejrzeć poniżej.

Najnowsza odsłona Jagged Alliance zadebiutowała na rynku gier w połowie lipca 2023 roku, zgarniając tym samym bardzo dobre oceny na poziomie 81% według serwisu Metacritic oraz 82% w OpenCritic na podstawie recenzji wystawianych przez dziennikarzy. Z "trójki" w dalszym ciągu zadowoleni są również gracze, co można zauważyć po kolejnych recenzjach wystawianych na Steamie, gdzie na ten moment aż 88% recenzji jest pozytywnych, co serwis kategoryzuje jako "bardzo pozytywne" przyjęcie tego projektu.

JA3 - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Strona gry na platformie GOG.com Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games
Komentarze (0)Nick: