TWÓRCY JA3 WYSTOSOWALI SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH GRACZY!

Jagged Alliance 3 - THQ Nordic

Producenci gry ze studia Haemimont Games wyrazili ogromne podziękowania za obdarzone zaufanie, za wiarę w powodzenie ich gry i to pomimo tak trudnej przeszłości poprzednich wersji, a przede wszystkim za tak przeważającą ilość pozytywnych ocen i recenzji. Wszystko to sprawiło, że najnowsza odsłona Jagged Alliance stała się ich największym sukcesem komercyjnym, a trzeba przypomnieć, że w swoim portfolio mają już kilka bardzo dużych osiągnięć w postaci takich gier jak Tropico, czy Survaving Mars.

Niezwykle przychylne i ciepłe przyjęcie, jakie otrzymali od Was wszystkich, podniosło ich na duchu i bardzo mocno zainspirowało. Znalazł się taki dzień, gdzie w biurze zebrał się dosłownie cały zespół, który dyskutował o spostrzeżeniach, sugestiach, krytykach, o przyszłości gry oraz o tym, jak jeszcze bardziej ją ulepszyć.

Terasz najważniejsze pytanie co dalej. Otóż autorzy stwierdzili, że najbliższą przyszłość chcą skoncentrować na rozwiązywaniu problemów technicznych, błędów w grze oraz możliwych do wdrożenia usprawnień. Jak sami przyznali otrzymują oni ogromną ilość opinii od nas wszystkich, zarówno z narzędzia do zgłaszania w grze, z discorda, na forach i w mediach społecznościowych. Warto tutaj kolejny raz podkreślić, że uważnie czytają, analizują oraz przetwarzają Wasze komentarze, a następnie tworzą listę priorytetów. Gdy tylko uzyskają wyraźniejszy obraz planu działania, to obiecali, że natychmiast nas o tym powiadomią.

Jak sami przyznali, jednym z dodatkowych głównych celów bezpośrednio po wydaniu gry, jest udostępnienie nam profesjonalnych narzędzi moderskich. Wraz z ich upublicznieniem, będziemy mogli łatwiej i szybciej tworzyć własne modyfikacje i są pewni, że ten aspekt będzie rozwijał się bardzo prężnie i w szybkim tempie, a JA3 stanie się platformą do wprowadzania własnych dzieł oraz interpretacji, z którymi będziemy mogli się dzielić z każdym.

JA3 - dyskusja na forum Jagged Alliance 3 - galeria screenów Jagged Alliance 3 - oficjalna strona Jagged Alliance 3 - oficjalne forum Strona gry na platformie Steam Strona gry na platformie GOG.com Oficjalna strona THQ Nordic Oficjalna strona Haemimont Games
Komentarze (0)Nick: